Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs mese, az Inceleknek tényleg igazuk van abban, hogy a szép és fiatal nők tényleg elköltöznek Magyarországról?

Figyelt kérdés

4 éve élek külföldön. Mielőtt kiköltöztem, a rosszlányok.hu-n még sok szép csaj volt, legalábbis ami a Budapesti felhozatalt illette. Már akkor is megfigyeltem, hogy minél szegényebb egy régió/város vidéken, annál kevesebb és rondább a női felhozatal.

De most van egy kis gond.. már Budapesten is végignéztem az összes hölgyet, az összes csúnya, egyik sem kéne egy menetre sem. Egyszerűen pár év alatt megromlott a kínálat.

Ez absztrakciós szinten olyan, mint amikor egy falu elszegényedik, elvándorolnak onnan a tehetségesek, akkor a helyi kisbolt alkalmazkodik a szegényes kereslethez, és mindenből a legolcsóbb, legsilányabb minőségű terméket árulja, mert a helyiek csak azt tudják megfizetni. Tehát a kínálat megromlik. Vagy mint amikor egy adott pályát (pl. tanári) tartósan rosszul alulfizetnek, akkor a tehetségesek elhagyják a pályát hosszútávon, így az oktatás színvonala is megromlik.


Ugyanez a jelenség játszódott le Magyarországon is? 5-10 évvel ezelőtt még csak vidékről költöztek fel Budapestre a szép csajok, most Budapestről is már elköltöznek külföldre, külföldi pasikkal? Ez nem csak a prostikból látszik, az csak egy reprezentatív minta. Ahogy sétálok most Budapest utcáin, egyszerűen nem látok már közel sem annyi jó nőt mint régebben.

Mégsem csak "Incel rinya" az, hogy a szép nők külföldi pasikkal kiköltöznek, hanem ez a kő kemény rideg valóság?


júl. 27. 22:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

10

Pedig elhiheted, nem vagyok az. Sokkal de sokkal szebb nőket látok, hozzájuk képest én semmi vagyok. Balaton Soundon rendesen rosszul éreztem magam, mert annyira sok volt a jó csaj, hogy mellettük tényleg csak egy szürke kisegér voltam.

júl. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
68%

Sok barátnőm, egy "különeleges" férfi miatt költözött külföldre, és emiatt a férfi miatt, nem is kívánnak hazajönni.

O.Viktornak hívják...


Miért maradon itt bárki? Itt mar csak csóró, mamahoteles, semmirevaló férfiak maradtak. Akik nem azok, azok meg nősek,/barátnősek

júl. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
72%

"Ez nem csak a prostikból látszik, az csak egy reprezentatív minta."


Prostituáltak mint a nők"reprezentatív mintája"... Mi a fax ez az oldal baz+...

júl. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Talán mert rájöttek a szebb nők, hogy prostinak menni nem életcél, hosszútávon nem kifizetődő, meg azért van az oldalnak egy híre... aki igényesebb a k...k közül, az nem ott fogja magát hirdetni.

Amúgy rengeteg szép nő van Budapesten, de azt nem ilyen suttyó prostiárudában fogod megtalálni, hanem modellügynökségben, színházban, irodákban pl.

júl. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
44%
A nyugati pasik Romániából, Ukrajnábol, Magyarországról, Szlovákiából, Oroszországból stb importálnak nőket. Nyilván a legszebbeket nyugati pasik elviszik az országból, ahogy elviszik a legszebb filipinő, thai, afrikai, latin amerikai nőket is . Ez a nyugati fehér férfi privilégiuma mert őket tartják a nők a legpénzesebb, legjobb, legmagasabb státuszú férfinak.
aug. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!