Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Muszlim csajozó tanfolyam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszlim csajozó tanfolyam inceleknek?

Figyelt kérdés

Rengeteg helyen írnak róla hogy a muszlim palik milyen tehetséggel kábítják/hülyítik a nőket és milyen tehetségesen csavarják őket az ujjuk köré aztán pedig kényükre kedvükre irányítják ezeket a nőket. Mi lenne, ha a sok arab migráns segítségével csajozási kurzusokat hoznánk létre inceleknek (akár távoktatásban is működne) ahol megtanulnának bánni a nőkkel ők is ilyen primitív vadember módjára aztán pedig sikeresen becsajoznának?


A PUA tanfolyamokat már úgy is lesajnálják, de ez más lenne.


1. megoldana a migránstömeg foglalkoztatottsága

2. megoldódna az incelek nőhiánya

3. prosperáló vállalkozás épülne, munkahelyteremtés



júl. 25. 11:08
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
92%
🥱☕🚬
júl. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
82%

🤣🤣🤣

Nem hiszem, hogy nagy igény lenne középkori mentalitású nőgyülölőkre, mondjuk az incelek már ma is azok. 👎

júl. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
78%
Vagy felvetek egy másik ötletet: az incelek és a nőgyűlölő muszlim férfiak is békén hagynak minket.
júl. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
84%
Nem minden muszlim nőgyűlölő, hé!
júl. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
89%

Álljunk meg egy szóra.Azoknak muzulmán férfiaknak, akikre gondolsz, van ám egy kisugárzásuk.

Egyrészt, általában jómódban élnek és nagyon bőkezűek ajándékok terén a kiszemeltjükkel. Nem ám hogy felesben fizetés a randin meg ilyenek, szóba nem jöhetne náluk. Szóval már itt elbuknak az incelek velük szemben.

Általában jóképű, kreolos, fekete hajú, huncut szemű/mosolyú férfiak, akik NAGYON tudnak udvarolni, imponálni egy nőnek.

Az sem igaz mindre, hogy utána leuralják a nőt. Ha a nő betartja a szabályokat(nincs magamutogatás, stb), akkor a tenyerükön hordozzák sokszor ezek a férfiak. Tudom, miről beszélek, volt török párom 4 évig.

Az a muzulmán, aki sikeres a nőknél, ugyanolyan sikeres lenne keresztényként is.

A"duma" édeskevés. Életemben senki nem kényeztetett annyit mint a török exem, temérdek ruhát, ékszert, parfümöt kaptam. Soha nem jött haza üres kézzel, minimum csokit, vagy virágot hozott. Remélem, ezt is belekalkuláltad a muzulmánoskodásba.

júl. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

5 - Ja amúgy az európai nők tényleg évről évre egyre illetlenebbül öltözködnek, így aztán nem is lesz meg a nagy tisztelet ha már az utcán is kirakatban vannak és semmit nem hagynak már a fantáziára... Hát igen, valamit valamiért, ha a tenyerén hordoz akkor elvárt hogy a nő is tudjon

Viselkedni mellette!

júl. 25. 12:27
 7/38 anonim ***** válasza:
35%
#5 Azért a nőkről szóló sztereotípiákra sikerült ráerősítened ezzel a hozzászólással. Egészen pontosan arra gondolok, hogy anyagiasak, elég nagy hangsúlyt fektettél arra, hogy elhalmozzák a nőket minden szarral. És persze nem azt mondom, hogy nem kell ajándékozni stb, de amit te felvázoltál is túlzó.
júl. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
95%
#5-ös vagyok. Soha nem kértem vagy vártam el az ajándékokat, de tény, hogy a muzulmánok így működnek, szeretnek gondoskodni a párjukról. Arra akartam rá világitani, hogy akinek fáj egy kávéra meghívni valakit, az ne akarja játszani a muzulmán Don Juant.
júl. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
#8 Jó, hát igen, az megint más :D
júl. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
94%
Miért akarsz valakit irányítani? Miért jó neked, ha valaki csak kényszerből vagy muszájból van veled, de amúgy a háta közepére nem kíván? Komolyan, te boldog tudnál lenni egy ilyen kapcsolatban, ahol tudod jól, hogy legszívesebben leköpne?
júl. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!