Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Muszlim csajozó tanfolyam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszlim csajozó tanfolyam inceleknek?

Figyelt kérdés

Rengeteg helyen írnak róla hogy a muszlim palik milyen tehetséggel kábítják/hülyítik a nőket és milyen tehetségesen csavarják őket az ujjuk köré aztán pedig kényükre kedvükre irányítják ezeket a nőket. Mi lenne, ha a sok arab migráns segítségével csajozási kurzusokat hoznánk létre inceleknek (akár távoktatásban is működne) ahol megtanulnának bánni a nőkkel ők is ilyen primitív vadember módjára aztán pedig sikeresen becsajoznának?


A PUA tanfolyamokat már úgy is lesajnálják, de ez más lenne.


1. megoldana a migránstömeg foglalkoztatottsága

2. megoldódna az incelek nőhiánya

3. prosperáló vállalkozás épülne, munkahelyteremtés



júl. 25. 11:08
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Csak a címet olvastam el, de jót röhögtem. Pacsi, kérdező!:D
júl. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
74%

Egyszer én is kipróbálnám hogy egy török pasi a tenyerén hordozzon.

Barátnőmnek török férje van, és tényleg nagyon nagyvonalú.

Nekem semmi bajom a magyarokkal, de nagyon sokan féltik a semmit is a nőtől.

De tényleg a szegény pasik rettegnek az aranyásóktól, gazdag férfitól még soha nem hallottam ilyet hogy na akkor felezzünk stb.

Barátnőm rengeteg ajándékot kap.

Azt mondta soha nem kéne már magyar .

júl. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

"#5-ös vagyok. Soha nem kértem vagy vártam el az ajándékokat, de tény, hogy a muzulmánok így működnek, szeretnek gondoskodni a párjukról. Arra akartam rá világitani, hogy akinek fáj egy kávéra meghívni valakit, az ne akarja játszani a muzulmán Don Juant."


Hát szívesen meghívnék én is bárkit kávéra, meg vinnék ajándékot is de velem senki nem jön, szóval így rohadt nehéz "bőkezűnek" lenni.

Ha alapvetően az ember ignorálva van a nők részéről, akkor mégis mi a francot csináljon?


A másik dolog, hogy pl. amikor exemnek is bármit vittem, valahogy soha nem fogadta jó szívvel, lrgalábbis nem láttam rajta azt, hogy úgy különösebben örülne. Ezek utána inkább nem is vittem már semmit.

júl. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Én nem akarom egy nő önállósodási törekvését sem letörni. Fizessenek csak, ha velem akarnak lenni és jól érezni magunkat, nekem sem ingyen van a randi heló
júl. 25. 19:50
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek neked nő? Akkor az ürítéshez bőven elég a jobb kezed, az ingyen van.
júl. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
93%

Haha.. Nekem török férjem van már 15 éve. Mióta ismerem, egy nap sem telt el úgy, hogy ne hozott volna nekem valamit munka után.

A muszlimok tényleg verhetetlenek ebben, úgyhogy fel kell kötni a gatyát, meg kinyitni a pénztárcát, ha tőlük akarsz tanulni 😅

júl. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiírtad a kérdést, nem hiszem hogy nagy lehetőséged lenne válogatni hogy csak az lehet veled, aki fizet. Egyébként meg igen, ha lennének ulilyen muzulmán kurzusok, az első amit megtanítanának a nagyvonalúság.
júl. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

De látod miket ír a kérdező, fizessenek csak a nők a randin.

Amúgy ezek szoktak itt hüppögni hogy nem jut bina.

Persze hogy nem.

Ha binát akar valaki akkor udvarol!

júl. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
21%
Nem a muzulmán férfiak csavarják az ujjuk köré az európai nőket, hanem a média. És abba most nem megyek bele, hogy a médiát kik irányítják.
júl. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
29 - A zsidók
júl. 26. 20:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!