Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne kiegyezni a Chadekkel hogy az inceleknek is jussanak nők végre?

Figyelt kérdés

okt. 8. 08:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/85 anonim ***** válasza:
55%
És ha a Chadek kiszállnak a játékból és annak ellenére se lesz nőtök, akkor mi a következő lépés?
okt. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/85 anonim ***** válasza:
0%
41: akkor mennének üzletelni a szexuálissegédeszköz-forgalmazókhoz, és azt hiszik, na ezzel már tényleg mindent megtettünk, és csoportosan cuppannak ránk a nők... és aztán pofáraesés, ha a nő akkor inkább használja a saját kezét "örömszerzéshez", mint a főhősünk péniszét.
okt. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/85 anonim ***** válasza:
57%

Én is incel vagyok.


- Ha a Chadek kiszállnak, az oofy doofy béta f@sz@rc lesz a új Chad, tehát nem változik semmi.

- Az igazi Chadek egyetértenek az incelekkel, nem kell velük kiegyezni. Ha te Chadnek érzed magad, de saját tapasztalataid útján nem jutottál el a blackpillhez, akkor nem vagy Chad.

okt. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/85 anonim ***** válasza:
28%

Ezt a chadektől kell megkérdezni.

Személyesen.

De nem ám berezelni😃😃😃😃

okt. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/85 anonim ***** válasza:
57%

38, munkaidő is létezik. A chadek is csak emberek, időnként pénzt kell szerezniük. Meg azt hiszed, hogy ha akkor szexel az ember amikor akar, akkor onnantól kezdve minden pillanatban szexel? Gyanítom neked is folyik víz a csapból, mégsem iszod minden percben, csak amikor megsozmjazol.


43, szerinted a chadeknek úgy kell gondolniuk, hogy a külső a minden, ha jó adottságokkal születtél akkor nyertél, ha nem, akkor esélyed sincs?

És mire alapozod ezt? Te is klasszikusan az a fajta szexéhes ember vagy akinek minden gondolata végül ugyanoda vezet. De ezek szerint te sem érted a lényeget: ha valamihez hozzáférsz, onnantól kezdve már nem tölti ki minden gondolatodat, hiszen ki tudod élni a vágyadat és a gondolataid a következő lépcsőfokra ugranak, más körül keringenek.

Az incelek gondolkodása be van szűkülve, csak és kizárólag a külsőn és a szexen jár az agyuk mindig és mindenhol. És ez csapda, mert azt hiszik, hogy mindneki más is így gondolkodik. Pedig abszolút nem. Ennek megértéséhez még chadnek sem kell lenni, ez teljesen elemi pszichológia.

okt. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/85 anonim ***** válasza:
24%

A chadek hajtanák végre a nyilvános kasztrálásotokat.

Elég lenne 200 incelt kiherélni és a többi is inkább elkussolna.

Biztos beteg vagyok, de én ezeket úgy meg tudnám kínozni, egyszerűen hallani akarnám ahogy vísítanak…..

Közrefogni öten hatan egy incelt és indulhatna a móka de úgy hogy igazán elrettentő példa legyen a többinek!

okt. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/85 lámlámnahát ***** válasza:
34%

a kérdésed baromság, de azt értem, hogy csak azért írsz ki ilyeneket, hogy idegesítsd a nőket.

viszont megmondom, hogy hol tévedsz.


a gyakorira iró nők többsége átlagos sz@r, és vagy a kutyának se kellenek, vagy kínjukban rábólintanak a kollégájukra, vagy valami fészbukos ismerősükre, esetleg egy nyomorultnak megadják a számukat, a közértben.


tehát te ezektől a lóf@sz kategóriás "nőktől" fogod leírva látni azokat a dolgokat, amikhez közük sincs a való életben.

mintha hajléktalanokat interjúvolnál azzal kapcsolatban, hogy a lejárt májkrémet is megeszik-e, és elkezdenének vitatkozni, hogy "azt majd megeszed te, bhuzikám, én inkább kivárom a sztéket!!!!!!!!"


persze, hogy a kukából esznek.


egyébként, hogy a kérdésedre is kapj választ, a 21. század a bétahímeké. alig-alig maradtak már férfias férfiak a bolygón.

akiket te chadnek hívsz (utána kellett nézzek, hogy az mi a franc) azok maximum a nagyszájú, kispöcsű, de trendi nyomorúságok, akik jól menedzselik magukat, általában szteroidot használnak, és heti másfél órát töltenek el fodrásznál. ők a "menő hímringyó" kategória.

(egy férfias férfi nem hangos, nem lármás, nem akar középpontban lenni, mert van elég esze ahhoz, hogy tudja, hogy nincsenek olyasmi történések a bolygón, ahol érdemes középpontban lenni. hol mégis? egy buliban? ahol mindenki szürcsöli a sörikét? instagramon? ne vicceljünk már)


na, ha egy nőnek az ilyenek kellenek, akkor az annyira nő, mint amennyire egy ilyen díszbánat férfi

viszont ezeknek a típusú nyomiknak se kellenének gyakoris nők, +10-30 kiló zsírral a tokájukon, a lenőtt hajukkal, a válóperes ügyvéddel+gyerekkel a nyakukon, azzal, hogy állandóan arról értekeznek, hogy őket csak nyalni kell


szóval, chill bro

okt. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/85 anonim ***** válasza:
58%
A technológia fejlődése meg oldja majd a férfiak társkeresési problémáit. AI, robotok, virtuális valóság, irányított hallucinogén szerek stb és ezek kombinációja. Nem kell senkivel egyezkedni és a nők jogait elvenni. Tegnap pl olyan jó élethű álmom volt egy nekem tetsző csajjal voltam benne majdhogynem irányítani is tudtam, csak fejleszteni kéne és kombinálni ezeket a dolgokat szerintem még a "Chad"-ek is rákapnának. Igény amúgy lenne rá a világon szóval megéri ezirányú fejlesztésekbe fogni és létrehozni egy barátnő élményt nyújtó vagy szexuális kapcsolatot élethűen imitáló technológiát. Mondom ezt úgy hogy én izmos edzett férfi vagyok, van saját ház, autó és jó munkám, de még nekem is nagy könnyebbség lenne.
okt. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/85 anonim ***** válasza:
34%
48: na, ezzel amúgy egyet tudok érteni, amennyiben nem alanyi jogon járó támogatásként kapják meg az incelek, hanem ők fizetnek érte (akár megveszik, akár bérlés, akár előfizetés).
okt. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/85 anonim ***** válasza:
28%

47, magyarázhatod neki

Ha nem ismerted a chad kifejezést, akkor az incel kultúráról sem tudhatsz sokat. De az incelek azok a hímek akik bálványozzák ezeket a középpontban lévő majmokat, mert bizos napi 8 pinát kormolnak ki, stb. és... kb it meg is áll a tudományuk, igazából a nőkre adok-veszek termékként tekintenek, nem véletlen, hogy ez a kérdés eeelvileg társkeresésről szól, de gyakorlatban csak mellékesen kerültek szóba a nők, végig a jó pasikról szól:D

Az incelek a 90es évek amerikai tinifilmjeiből tanulják az emberi kapcsolatokat, és innen veszik azt is, hog ymi kell a nőnek meg milyen az igazi férfi. Nekik aztán magyarázhatod, hogy hol tévednek, mert teljes álomvilágban vannak.

okt. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!