Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne kiegyezni a Chadekkel hogy az inceleknek is jussanak nők végre?

Figyelt kérdés

okt. 8. 08:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/85 anonim ***** válasza:
65%
2 éve egyedül vagyok, Chadek ide vagy oda. Ha majd meglesz a kémia meg az összhang, akkor majd lesz valakim. Ha nem - nem. Szóval miattam menj, egyzkedjél nyugodtan. Nekem nem oszt- nem szoroz, mit csinálsz.
okt. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/85 anonim ***** válasza:
54%

Keress fel személyesen egy chadet és vázold fel neki a gondolataidat.

De ne szaladj ha felemeli az öklét! 🤣🤣🤣🤣

okt. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/85 anonim ***** válasza:
50%

Mi a franc az a chad és mi a franc az az incel??!!!

Életemben nem hallottam ezeket a szavakat a való életben, csak ezen az oldalon!

Két legirritálóbb szó a világon, nem beszélve a mögéjük tett karakterekkel.

Egyik se kéne!

40/N

okt. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/85 anonim ***** válasza:
43%
Te miért nem tudsz lemondani a nőkről a chadek javára? Ne is ismerkedj, ne húzd a chadek es a nők idejét! Kasztráltassa magát minden incel!
okt. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/85 anonim ***** válasza:
39%

A férjem szívesen találkozna veled személyesen.

Amúgy ha az öledbe pottyanna egy nő valami csoda folytán, mit kezdenél vele?

Elhívnád moziba?

Meghívnád ebédelni egy elegáns étterembe?

Vinnék neki virágot?

Hol nyaralnátok?

Ilyeneken gondolkoztál már?

okt. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/85 anonim ***** válasza:
43%

Kérdező, te ugyanaz vagy aki tegnap 1millió forint értékben ajánlott fel konzolt és sört az inceleknek, cserébe soha többé nem érintkeznek a társadalommal?:D

Nem igazán vagy tisztában a dolgok értékével, úgy érzem...


Deee továbbra is, tekintve, hogy nem a chadeken múlik az incelek nőügye, baromság a kérdés.


Ha már egyezkedni akarsz, próbálj meg a nőkkel egyezkedni akkor. Nekik milyen ajánlatod van?

okt. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/85 anonim ***** válasza:
26%
Önző és nagyképű ficsúrokkal nem lehet kiegyezni. Az ingyen p*náról meg csak akkor mondanának le, ha adnál nekik cserébe kettőt. Az a baj ezekkel a csedekkel, hogy az alacsony agyi kapacitásuk ellenére őket még inkább a farkuk vezérli. :,D
okt. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/85 anonim ***** válasza:
64%

27

Jó példa vagy arra, hogy lejárasd az inceleket.

Az incelek teszik az értékes, értelmes, kedves embert, közben alap, hogy lenéznek másokat, hülyének néznek más férfiakat, a nőket meg adok-veszek terméknek.

A puszta megszólalásod tanúskodik róla, hogy lenézed a nálad sikeresebbeket. Az ilyen kisstílű, irigy ember meg mindenkinek ellenszenves..

okt. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/85 anonim ***** válasza:
23%

#28

Szép kis terelés.

Remélem, hogy az még átment, hogy a kérdésre válaszoltam, szigorún az abban megfogalmazott csedekkel kapcsolatban. Én az általam leírt gondolatmenetben látom, hogy miért nem tudna bármiféle kiegyezés megtörténni.

Ha szerinted ez nem így van és még boldoggá is tesz, akkor csak nyugodtan kötözködj tovább. :,D

okt. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/85 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem az nem önzőség meg nagyképűség, hogy nem mondok le a boldogságom és az örömöm nagy részéről azért, mert XY p...ra éhes. Ez kb. az a szint, amikor a gyerek ki van kiáltva utolsó sz.nak, mert nem ette meg az egész vacsit, amiért "Afrikában éheznek". Inkább az az önző f.sz, aki ilyenre egyáltalán megkér vkit.
okt. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!