Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne ezt elengedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ezt elengedni?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, 30 éves nagyon rövid időn belül. Most realizáltam, hogy rövid időn belül 30 és sehol sem tartok a párkapcsolattal. Egyetemista koromban volt egy 6 éves kapcsolatom, ami annyira összetörte a szívem, hogy igazából az évek során próbálkoztam, de ennek illetve a próbálkozások miatti csalódások következtében bezártam, és nem nyitottam kellőképp, amivel elüldöztem a jelölteket. Mániám volt társkeresőzni, mindig akadt ember akivel megpróbálhattam, aztán elcsesztem azzal hogy ilyen zárkózottá alakította magam, esélyt se adva annak hogy bántsanak. Annyit regisztráltam és töröltem magam állandóan, hogy már le is tiltott kb az összes társkereső. Az élet más területein jó eredményeket értem el, ezzel próbáltam kárpótolni az űrt. De most rájöttem hogy eltelt felettem az idő az önsajnálatban. Az utóbbi egy évben nagyon sokat dolgoztam magamon, hogy nyitni tudjak viszont mostmár miután kitiltattam magam a társkeresőkröl nincs lehetőségem ismerkedni. Baráti körben munkahelyen szintén nincs lehetőségem. Mindig azt mondják el kell engedni és akkor jön az igazi, de ilyen helyzetben hogy tudom elengedni, hogy tudna rámtalálni?
ma 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem telt fel feletted az idő. Tök jó, hogy ilyen jól le mered írni az esetleg arcpirító viselkedésedet is.

Szerintem elmehetnél pszichológushoz is, mert lehet van még mit gyógyulni, lehet ha találnál partnert, nem tudnád levetkőzni a bevésődött viselkedési mintáidat és megint szabotálnád a kapcsolatot.

Már hogy tudnád kitiltatni magad minden társkeresőről? Megadsz egy új email címet, vagy valami adatodat hamisan és kész. Ez nem túl hiteles. Regisztrálj vissza társkeresőkre és ismerkedj, vagy menj hobbicsoportokba pl. tánc, túra... vagy ami érdekel.

ma 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
30%
Már a 20. a gyk-n, aki nem képes tagoltan írni, hanem ömlesztett szövegeket nyom.
ma 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!