Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lehetne csak elenged...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehetne csak elengedni ezt az egészet?

Figyelt kérdés

Van egy férfi baràtom, megbeszéltük, hogy csak barátok leszünk. Vannak tulajdonságai, amik kiakasztanak, de más tulajdonságai meg nagyon-nagyon tetszenek. Mindig tudunk miről beszélni és érti a humoromat. :(


De nem kellettem neki... és már annyiadik eset ez, hogy így jarok.


A pszichológusom szerint egyszerűen vonzom azokat a pasikat, akik egy anyukára/nővérre vágynak, nem pedig párkapcsolatra. Az való igaz, hogy neki sosem volt jó viszonya az anyukájával (nekem se az enyémmel), de az ő indoka az volt, hogy az exe jár a fejében még mindig, pedig annak vége és én nagyon más vagyok mint ő, kívül-belül.


Tudom, nem normális, hogy egy ilyen felfogású valaki tetsszen nekem, de hát el kell engedjem az érzést, ha én nem az vagyok, akit keres....


Közben mindketten fent maradtunk a Tinderen, és borzasztóan utáljuk... :D Csodás.


Most vagy türelmesebb leszek vele, hátha mégis megkedvel annyira, hogy elfelejti az exét, vagy tényleg elfogadom, hogy nem lehetek pótléka senkinek, meg semminek és nem oké, ha egy pasi mindenkiben az exét akarja látni...



2023. jún. 24. 00:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A válasz egyszerű: az exét szereti.
2023. jún. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszéltétek hogy barátok vagytok, nem értem mit akarsz.
2023. jún. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

"A pszichológusom szerint"

na, azt a pénzt nyomathatnád akár ide is ilyen sarlatánok helyett, úgyis új gépet akarok venni lassan

2023. jún. 24. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez. Párkapcsolatom még nem volt, azonban egy halom ilyet fogtam ki, ami még mélyebbre vetett az önbizalomhiányban.

Mindenki az exéért volt meghalva, amint komolyabbra fordult a dolog. Aztán mit ad isten, pár nap múlva össze is jöttek. Egyszer itt írta valaki, hogy ebből vállalkozást kellene csinálni. Hát én is így érzem. Utána egyből mindenki visszatalál és újrakezdi az exével.

2023. jún. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4-es itt ez lehetetlen, mert az exnek új pasija van.


Amúgy tényleg könyvet lehetne írni ezekből, nem ez az első eset, hogy valakinek nem kellek de közel vagyunk.


Szívem szerint leépíteném egy kicsit... :=

2023. jún. 24. 09:53
 6/7 A kérdező kommentje:
Na folytatom... szóval minden nap ír vagy 30 rövid üzit, néha fel is hív és abszolút úgy érzem magam, mint valami pótlék, vagy egy anyuka, akinek elmesélheti a napját. :/
2023. jún. 24. 09:54
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Remélem azóta megszakítottad vele a kapcsolatot. Nagyon világosan elmondta, hogy a büdös életben nem lesz köztetek semmi. Az exét szereti nem téged. Ha lesz is valami köztetek akkor csak azért, hogy felhúzd az önbizalmát. Megrázza magát és keres valakit akivel eltudja képzelni. Téged meg a szarban fog hagyni. Ezt le is írhatod egy papírra. Majd nézd vissza. Mert a fejemet rá, hogy így lesz.
2023. júl. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!