Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még mit akar tőlem? Nem értem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mit akar tőlem? Nem értem az egészet, miért nem tud már békén hagyni? Vagy miért nem tudjuk már egymást elengedni?

Figyelt kérdés
A volt barátommal másfél évig voltunk együtt, fél évig együtt laktunk, majd szakított velem. Teljesen kiborultam. Majd ő összejött egy másik lánnyal. De 2 hónap múlva újra találkoztunk és megint összejöttünk, csak pár hónapig voltunk együtt. Ő ismét szakított, hogy neki nem megy egyedül szeretne lenni.De néha megkeresett, találkozgattunk. Csak szex volt én belementem, mert szerettem és még mindig reménykedtem. Majd elegem lett megszakítottam vele a kapcsolatot. Már 3 hónapja nem is láttam, nem is beszéltünk. Én úgy tudom mással akart lenni. De a napokba megint írt sms-t, hogy mi van velem és hogy hiányzik velem a szex.
2009. júl. 31. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:
akkor meg ne legyetek hülyék. vagy együttvagytok vagy hagyjon békén, közöld ezt így vele. valószínűleg azért nem tud elengedni mert mindig kéznél vagy és ugrassz ha ő szól. ez hiba. így sosem leszel boldog, csak egy érzelmi selejt, nem éri meg miatta tönkretenni magad. szakíts vele végleg.
2009. júl. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Hosszú idő volt az míg együtt voltatok...és még a szakítás után is tartottátok a kapcsolatot,így nyilvánvaló,hogy nehezen tudtok elszakadni,és hát kezdhetnétek megint újra az egészet,hisz felkeresett téged...csakhogy nem azt írta,hogy hiányzol neki hanem,hogy a szex hiányzik veled,tehát sztem Ő nem érzelmi alapon megy utánad.Persze ez csak az én véleményem nem láthatok bele a beféje:D Mellesleg én is így jártam a volt barátommal,csak az idő folyamán kiszerettem belőle.

18/L

2009. júl. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!