Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor lesz könnyebb? Mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz könnyebb? Mikor fogom tudni elengedni?

Figyelt kérdés

Így is rohadtul gáz volt, mert soha nem volt senkim előtte, és rettentő magányos voltam. Végre találtam egy fiút, aki érdeklődött irántam, megszerettem és összejöttünk. Sokáig nem mertem elhinni, mert többször volt már, hogy ignoráltak, stb. De vele összejöttem, 3 hónapig együtt voltunk. És csak úgy elhagyott, mert mégse tud szeretni. De ez "nem az én hibám".


Hiányzik ő és az az érzés, amit keltett bennem. Nagyon rossz, és a sok megmondó ember is, akik jönnek a hülye dumáikkal megnyugtatásképpen. Jelentkeztem egy állásra, igaz hogy kevesebb pénz, de legalább 12 órán át dolgozhatok, és még kevesebb időt leszek egyedül. Mert már ennyire el vagyok keseredve.


jan. 18. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Idő kell hozzá, de én úgy gondolom hogyha még mindig rajta szomorkodsz pl. 1,5 év után és sírhatnékod van akkor szakemberhez kéne fordulni.
jan. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne szúrj ki magaddal azzal, hogy többet dolgozol kevesebbért. Inkább legyen több időd, pihenj és szórakozz.
jan. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem felszín alapján kell partnert választani. Ez volt a tanulópenz
jan. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak akkor, ha jön valaki, aki "felülírja", és vele be is teljesül, aztán együtt is maradtok. Ha olyan szerencséd van, mint nekem, hogy sokáig vagy soha nem jön, akkor kezdd el hozzászoktatni magad a gondolathoz, hogy ezzel a szenvedéssel tartós kapcsolatod lesz...

Tudom, nem ilyen válasz az elvárt, mert nem pozitív, le is pontoznak majd érte, de van, akinek így néz ki a valósága, és az előzmények alapján (első bekezdés, különösen annak első mondatai) könnyen lehet, hogy a tiéd is.

jan. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem az a helyzet, hogy egyáltalán nem a volt párod érdekel, nem ő hiányzik, inkább a kapcsolat. Az hogy volt valakid, nem voltál egyedül/magányos, stb.

Nem rajta kell túl tenned magad, hanem a kapcsolaton, amiben nem feltétlenül ő a főszereplő. Neked az kell, hogy valaki figyeljen rád és gondoskodjon rólad, hogy szeressenek.

Próbáld lefoglalt magad, hobbi, szórakozás, kapcsolódjon ki!!

jan. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Chad-nek csak rövid ideig tartó szórakozás voltál? Milyen szomorú...
jan. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!