Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők szerint a társkeresésben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szerint a társkeresésben sikertelen férfiak lúzerek, a szingli nők meg áldozatok?

Figyelt kérdés
Vagyis ez olvasható ki a legtöbb kommentből, amiket nők írnak, hogy hát ők, szegények szeretnének párt, csak ezek a fránya férfiak nem ütik meg a mércét. Nekem úgy tűnik, hogy sokkal kritikusabbak a férfiakkal, mint saját magukkal és azt tekintik, ha egy nő egyedülálló, az csakis a férfiak hibája, neki semmi felelőssége nincs ebben, semmit nem kell beletenni a dologba, csak várni a herceget fehér lovon.

ma 15:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem a férfiak sokkal inkább magukat állítják be szegény áldozatnak, akikkel a szemét nők nem akarnak szexelni. A szingli nők sokaszor tök jól elvannak egyedül.
ma 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
26%

Aki lúzer, az lúzer, ha férfi, ha nő.

N

ma 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#10 "Sok dolog nem jön be a szexben, és elfogadtam, hogy fura vagyok"


Neked nőként mi nem jön be a szexben? Nem élvezed?

ma 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
33%

#11 ...."A szingli nők sokaszor tök jól elvannak egyedül."


A vibrátor, műpénisz helyettesíti a férfit?

ma 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
70%

14

Nagy részüket túl is szárnyalja, ami azt illeti. És akkor van az a néhány... Nekem pont szerencsém volt, de elnézve a legtöbb kapcsolatot, hát inkább a vibrátorom, mint azok a nagyra nőtt csecsemők.

ma 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Kit neveztek szingli nőnek? Aki nem létesít semmit a férfiakkal vagy azt aki szexelgetni szokott? Csak nincs állandó kapcsolata
ma 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
49%

"Neked nőként mi nem jön be a szexben? Nem élvezed?"


De nagyon is, de csak azt, ahogy én akarom. Már nem tudom többé eljátszani azt, hogy olyanhoz is kedvem van, amihez nincs.

ma 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
24%

"A vibrátor, műpénisz helyettesíti a férfit?"


Miért kéne helyettesíteni a férfit? Nem alap a párkapcsolat. Az egyedüllét az alap.

ma 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!