Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40 év felett hol lehet ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 év felett hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
40 felett férfiként (is) annyira beszűkülnek az ismerkedési lehetőségek, hogy nagyon nehéz olyan helyet, helyszínt találni, ahol normális emberi kapcsolat kialakításába lehetne kezdeni. Nyílván egy szórakozóhely már nem igazán opció. A chat oldalakon (pl. chat.hu, bazischat, dumanet stb.) rengeteg a szélhálmos, vagy csak szimplán szórakozni akaró egyén. A társkereső oldalakon sem egyszerű, úgy vettem észre, hogy a nők tényleg csak a legjobban kinéző max. 10-15 %-nak hajlandóak válaszolni, a többi férfi megy a levesbe... Ha az ismerősi körben nincs szingli csaj/nő, aki kapcsolatra vágyna, akkor nem igazán van több lehetőség. A munkahelyi ismerkedést és kapcsolatot én kizárom.

#ismerkedés #szingli #társkeresés 40 felett
aug. 6. 22:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Tapasztalat(ismerősi és saját) hogy a legtöbb egyedülálló 40-es nő láthatatlan és nem véletlenül. Az ismerettségi körömben is simán van vagy 8-10, de ők azt mondják hogy nem is akarnak kapcsolatot. Tényleg nagyon nehéz, főleg ha beleszámítod azt, hogy a 40-es nőkre a 20-60 éves férfi korosztály kompletten pályázik. Azok a nők akik meg kapcsolatot akarnak, na ők meg a lehető legmagasabbra teszik a lecet, pusztán csak azért mert megtehetik. Nekik meg az a bajuk, hogy rengeteg házas meg alapból idióta, szexre hajtó nyomi próbálkozik folyamatosan. Idővel ezek a nők is belátják hogy jobb egyedül. :(
aug. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
#1 Én huszonéves vagyok,nem kellene 40-es nő az biztos. Netto baromság amit leírtál
aug. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Huhh kettes.

Ha nem írtál volna, bölcs maradtál volna.

Agyatlan.

aug. 7. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Nem szűkül be semmi, maximum a te látásmódod.

Én mindig nyitott voltam az emberekre, mindig szívesen ismerkedtem új emberekkel, 42vagyok, két éve váltam, jelenlegi páromat egy random pékségben ismertem meg, bementem, és éppen disturbed et hallgatott reggel 5kor és énekelte a szövegét, én pedig azonnal belezúgtam, aznap délután melója után már randiztunk.

aug. 7. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Ha fiatalabb korodban volt lehetőséged csajozni, alapvetően bejöttél a nőknek vagy legalább nem voltál totál láthatatlan, akkor 40 fölött se lesz nagy gondod. Ha tizen, huszon és harminc éves korodban sem voltál sikeres, most sem leszel.

Mint minden korban két fontos dolog van: nézzél ki kordhoz képest nagyon jól és/vagy legyél szociális, nagydumás, társasági ember.

aug. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hobbikhoz köthető eseményeken, könyvtárban, boltban, a hétköznapi élet helyszínein.
aug. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kizárólag a munkahely marad, mert ott töltöm a napom 1/3-át. Ott viszont kevés a normális szingli.

Néha azért társkeresőn is próbálkozom.

aug. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
Bp Remix disco
aug. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#5

"Mint minden korban két fontos dolog van: nézzél ki kordhoz képest nagyon jól és/vagy legyél szociális, nagydumás, társasági ember."


Az első részével egyetértek, a második azért nehezebb, nem mindenki tud nagydumás lenni és igazából, ha alapból nem vagy ilyen, akkor hosszútávon úgysem tudod megjátszani a nő előtt.

aug. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%
A "nagydumásság" egy fejleszthető képesség
aug. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!