Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40 év felett hol lehet ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 év felett hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
40 felett férfiként (is) annyira beszűkülnek az ismerkedési lehetőségek, hogy nagyon nehéz olyan helyet, helyszínt találni, ahol normális emberi kapcsolat kialakításába lehetne kezdeni. Nyílván egy szórakozóhely már nem igazán opció. A chat oldalakon (pl. chat.hu, bazischat, dumanet stb.) rengeteg a szélhálmos, vagy csak szimplán szórakozni akaró egyén. A társkereső oldalakon sem egyszerű, úgy vettem észre, hogy a nők tényleg csak a legjobban kinéző max. 10-15 %-nak hajlandóak válaszolni, a többi férfi megy a levesbe... Ha az ismerősi körben nincs szingli csaj/nő, aki kapcsolatra vágyna, akkor nem igazán van több lehetőség. A munkahelyi ismerkedést és kapcsolatot én kizárom.

#ismerkedés #szingli #társkeresés 40 felett
aug. 6. 22:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
26%
Eddig mifa..t csináltál az életben? Kb. a topon kéne lenned az emberi kapcsolatok kialakításában!
aug. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

#11

Ez egy "komoly", "intelligens" hozzaszólás! Gratula érte!

Amúgy miből gondolod "kedves" kommentelő, hogy nincsenek emberi kapcsolataim? Hm?

Hogy - téged idézve- "mifa..t " csináltam eddig az életben, ahhoz pedig nem hiszem, hogy sok közöd lenne...

aug. 7. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!