Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az nem paradox, hogy intellige...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nem paradox, hogy intelligens emberek közt aránylag többen szinglik?

Figyelt kérdés
Nekem amúgy az a szubjektív megfigyelésem, hogy intelligens, igényes embereknek sokkal nehezebb párt találni. Persze van az a réteg, aki nem dolgozik, alkoholista lesz, azokért sem állnak sorba, de alapvetően azt látom, hogy az egyszerűbb emberek többsége inkább talál párt. Az persze más kérdés milyen minőségű kapcsolatban lesz, mert a cigányokat is ha nézzük, alig van köztük szingli, de azt nem biztos sokan irigylik, ahogy ők élnek egymással. Ez nem furcsa fintora az életnek, mert elvileg mindenki arra törekedne, hogy boldog legyen, a tanulás, karrier építés igazából csak egy eszköz ehhez?

júl. 6. 11:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Semmi paradox nincs ebben, egyszerűen az intelligens embereknek magasabb sztenderdjeik vannak, ehhez meg nehezebb megfelelő párt találni.
júl. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Az intelligens emberek sokkal kisebb arányban lesznek társfüggők, ügyesebben szelektálnak és magasabbak az igényeik, tehát semmi paradox nincs ebben.
júl. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem az, mert ők jobban használják az agyukat.
júl. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Mivel az intelligens emberek jóval kevesebben vannak, kevésebb a potenciális partner.
júl. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%

Már megbocsáss, de én cigány vagyok és nem a putrisorból. Nem 8 osztályból kerültem ki és képzeld el eddig csakis intelligens, rendes értékrenddel rendelkező emberekkel voltam együtt. Volt köztük magyar és cigány is ugyanúgy. Nem mindegyik cigány buta, igénytelen. De persze tudom én jobb a cigányokat előszedni merthát nagyon sok közülük tényleg putris. Viszont azt figyelembe kéne venni ha már a cigányokat hoztad elő hogyha te köztük élnél és utálnának téged csak azért cigány vagy, nem adnának esélyt jobb lehetőségre, vagy hiába akarnál te kitörni a szülők, a közeg visszahúzna többször és te végül feladnád a harcot akkor te is másképp állnál a szegény, cigány, vagy néger, arab emberekhez. Eléggé probléma, hogy úgy élnek, hogy követik amit látnak.

Az én szüleim mindig szegények voltak, középiskolát végeztek el és mindig azt sulykolták belém, hogy a tanulás, munka fontos. Úgy is álltam hozzá. De ha azt hallgattam volna, hogy nincs értelme tanulni, megélsz a segélyekből, úgyse lesz szerencséd mert a magyarok szerint úgyis csak mocskos cigány vagy akkor lehet, sőt biztos, hogy nem vittem volna semmire.

Témát váltva azt ne felejtsük ám el, hogy az intelligencia csak egy pozitívum. Nagyon sok tanult ember nem találja a párját, állandóan mérgező kapcsolatokban köt ki mert otthon hiába volt pénz, kaptak ajándékokat minimum az egyik szülő szeretetet, igazi törődést nem adott. Sőt sok magyar alkoholista, bántalmazó környezetben nőtt és nő fel, de hát azokat nem hoztad szóba ugyebár mert könnyebb az egész cigánynépre mutogatni.

Egy csomó magyar, angol, svéd vagy bármilyen nemzetiségű személy nagyon rossz élethelyzetekben nevelkedik és azt adja tovább az utódoknak. A Gyakori kérdések tele van magyar nemzetiségű alanyokkal akiknek párkapcsolat nem való és mégis még gyermekeket is vállalnak aztán itt várják a csodát, hogy mentsék meg őket a válaszok. Nem kéne kihegyezni, vagy szóba hozni a cigányokat amikor a magyar nép egy leheletnyivel jobb.

júl. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó milyen párhuzamos univerzumban lett egyenlő neked a tanult szülők automatikusan a pénzzel? Itt a min 5 millió csaló seftelő taposó proli újgazdag vagy felkapaszkodott köcsög országában.
júl. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%

Kérdés milyen típusú intelligenciára gondolsz mert köztudott, hogy nemcsak pl. lexikális tudás létezik. Van olyan emberek akik lehet nem végeztek egyetemet, nincs nagyon jól fizeti munkahelyuk és annak ellenére kiegyensúlyozottnak egyedülállóként, párkapcsolatban egyaránt.

Aztán léteznek olyanok is akik nagyon intuitívak, jó emberismerők és jól választanak maguknak partnert.


"Ez nem furcsa fintora az életnek, mert elvileg mindenki arra törekedne, hogy boldog legyen, a tanulás, karrier építés igazából csak egy eszköz ehhez?"


Szerintem nincs sors, se véletlen döntések sokasága annál inkább és mint a közmondás is sugallja:


"Nem minden arany ami fénylik!"


Vagyis lehet bárki milliomos, jó kinézetű, okos, empatikus stb. az akkor sem garancia a boldogságra egyedül, vagy társ mellett...

júl. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
(Bocsánat a hibákért.)
júl. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
54%
Okos enber egyedül él:) Úgy is meg tud.
júl. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
67%
Az intelligencia mérhető dolog és marhára nem egyenlő a gátlástalansággal és ügyeskedéssel, amire te gondolsz, utolsó kettő egyben. Mivel nagyon nem fárasztottad borsónyi agyadat más érdekes témákon való elmélázáson, gondolom ott volt a végtelen időd kapaszkodni felfelé és kifigyelni az embereket hogyan lehet képességek híján mások munkáján lépkedni felfelé, és itt ebben minden benne van még a telefonod is amin írsz, vagy géped, meg a ruháid és kütyükéid amikkel az emberek között "intelligensen" érvényesülsz a más tollával. :D ... Fú ez a három pont az irományod végén annyira jellemző erre a rosszmájú idétlen típusú emberre. Jó hír hogy ha akarsz te is csinálhatsz mást a helyezkedésen kívül, amúgy szórakoztatóbb mint a te életed, és bármikor belevághatsz.
júl. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!