Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az nem paradox, hogy intellige...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nem paradox, hogy intelligens emberek közt aránylag többen szinglik?

Figyelt kérdés
Nekem amúgy az a szubjektív megfigyelésem, hogy intelligens, igényes embereknek sokkal nehezebb párt találni. Persze van az a réteg, aki nem dolgozik, alkoholista lesz, azokért sem állnak sorba, de alapvetően azt látom, hogy az egyszerűbb emberek többsége inkább talál párt. Az persze más kérdés milyen minőségű kapcsolatban lesz, mert a cigányokat is ha nézzük, alig van köztük szingli, de azt nem biztos sokan irigylik, ahogy ők élnek egymással. Ez nem furcsa fintora az életnek, mert elvileg mindenki arra törekedne, hogy boldog legyen, a tanulás, karrier építés igazából csak egy eszköz ehhez?

júl. 6. 11:25
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

17-es volta.


Ez egy vicces story lesz...:)


Mi az egyetemen találkozunk lassan 2 éve. Ha pontos akarok lenni, akkor a kollégiumban. Már kb mindenki haza ment az ünnepekre az egész épület üres volt. És meg mertem kockáztatni, hogy a legfelső emeleten használjam a zuhanyt, mert ott fel lett újítva, mivel azon a szinten ki lehet venni a szobákat. Biztos, ami biztos bementem a legbelső részébe és ott zuhanyoztam, mikor végeztem hallottam, hogy valaki jön befelé telefonálva...A törülközőm meg éppen a fürdőszoba másik felén felakasztva...És nem mertem megszólalni, hátha elmegy, de sajna jött Ő is zuhanyozni, és mí csodás ő is a legbelsőt választotta, és csak azért nem vett észre mert jól össze húztam magamat a zuhany egyik sarkában és a világítás is elég asszonyleső volt.


Aztán míg ott gubbasztottam és lassan megszáradtam, ő fogta magát és szerencsére nem látva engem távozott...


Amint kiment az ajtón egyből kaptam is fel a törülközőmet és vártam az ajtó előtt vagy 5 percig biztosra mentem, hogy ne lásson meg senki és amint kinyitottam az ajtót ott ált a fal mellett...Az arckifejezése döbbent volt, de nem döbbent az enyémnél, majd gyorsan felváltotta egy széles mosoly és kijelentett, hogy "épp időben jöttem (mármint én) ki mert, így legalább elkaphattam egy kukkolót"


Én meg csak mentegetőztem, azzal hogy csak próbáltam elkerülni a tömeget...


Erre kiszakadt belőle a nevetés, és azt mondta, ha már így jártunk el hívhat e a karácsonyi vásárba.

Ez a fordulat teljesen váratlanul ért, de örültél neki. Kicsit zavartan is voltam.

Ezután gyorsan felöltöztem, és együtt elindultatok a vásár felé. Útközben rengeteget beszélgettünk, nevettünk a helyzeten, és lassan elkezdtünk jobban megismerni egymást. Az ünnepek végül nem is tűntek olyan magányosnak, hiszen találtam valakit, akivel megoszthatom őket. Talán ez volt a kezdete valami új és különleges kapcsolatnak.


És bár mint, mondtam az ő érdeklődési köre a politika és a gazdaság, az enyém viszont a jog és a pszichológia, és bár nem ugyan az a kettő azért vannak átfedések, és emiatt jókat tudok beszélgetni egy adott témáról, amit különbözőképpen közelítünk meg. Ha eddig nem találtátok volna ki én még jogon vagyok Ő már végzett a GTK-n.


Ez volt a mi történetünk.

júl. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!