Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi igazság van abban hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi igazság van abban hogy azon nők körül akik szerint nincs normális pasi mert mindenki bunkó, csak szexet akar, buták, párjuk van stb. normális intelligens komoly kapcsolatot akaró férfiak vannak csak hozzájuk nem vonzódnak?

Figyelt kérdés
júl. 4. 12:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
És most ezzel a kérdéssel mi is a célod? Megint kihozni belőle azt, hogy a qrva anyjukat a nőknek, amiért ők is vonzódni IS akarnak a párjukhoz, nem hajlandóak eltekinteni ettől az egyéb pozitív tulajdonságokért "cserébe"? Neked nem fontos a szex? Vagy neked jó úgy, ha nem kívánod a nőt? Ha előbbire esetleg nem, utóbbira pedig igen a válasz, akkor jelezném, hogy nem ez az átlagos és normális...
júl. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

Megint egy a noket ekezo kerdes.

Eleg unalmas

júl. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
Lehet, hogy van, de akkor mi van? Egy párkapcsolatot az különböztet meg minden más kapcsolattól, hogy szexuálisan is vonzódnom kell a másikhoz.
júl. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

1. Nem, nem ezt akarom hanem hogy ne hazudjanak és attól még hogy nem vonzódik hozzám tekintsen férfinek... és úgy kéne akkor fogalmazni hogy hát lehet hogy vannak normálisak csak azokhoz sajnos nem vonzódom...


Én ugyanúgy tisztelem, és nőnek tekintem azokat a nőket akikhez nem vonzódom

júl. 4. 12:30
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy ha egy nő mondjuk nagyon szép, csinos, pláne, ha még mondjuk sikeres is, akkor a férfiak legrosszabb viselkedésével kell napi szinten szembesülnie.Mire gondolok?

Pl. arra, hogy lépten nyomon kikezdenek vele házas, családos férfiak IS, esetleg a főnöke, munkatársai is, tehát ő egy idő után csak azt látja, hogy minden férfi egy önkontroll nélküli, ösztönállat, hűtlen bunkó.

Az átlagosabb nők ilyesmit nem tapasztalnak, paradox módon ők emiatt sokszor normálisabbnak hiszik a férfiakat, mivel ezt nekik nem kell átélniük.


Szórakózóhelyeken, utcán is betalálják a szép nőket ezek a parasztok, akik agresszíven nyomulnak, taperolnak, stb.


Ha egy szép nő okos és sikeres is, akkor meg állandóan versengenek vele a férfiak, megpróbálják lehúzni, alázgatni, elvenni az önbizalmát, mert azt hiszik, hogy így nagyobb eséllyel tudják majd megtartani, mivel állandóan irigykednek és féltékenykednek rá.


Az is általános, hogy ezenek a nőknek mivel mindenki a bugyijába akar mászni, a legmocskosabb trükköket és hazugságokat bevetik a cél érdekében, nem nézik mögötte az embert, nem akarják megismerni, egy őszinte, szeretetteljes kapcsolatot kialakítani vele.


A normális, intelligens férfiak meg sokszor kevésnek érzik magukat(hosszú távon mindenképp) egy ilyen nőhöz, aztán választanak valami egyszerűbb nőt kapcsolatra.Utána persze ezek a normális, kedvesrendes férfiak ezeket a típusú nőket ostromolják szerezői kapcsolatra a házastársuk mellett, de ez ugye már megint más téma...

júl. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

Nekem az a ferfi akihez vonzodom. Pont!


A tobbi, himnemu egyed az emberi fajbol.

Ja a nokkel is igy vagyok... Mielott megszolnak erte...

júl. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"úgy kéne akkor fogalmazni hogy hát lehet hogy vannak normálisak csak azokhoz sajnos nem vonzódom..."


De ez adott. Ha vegánként bemegyek a henteshez, és azt mondom, itt nincs kaja, az igaz, mert nem eszek húst. Ha hetero nőként párt keresek, mondanom sem kell, hogy nem nőt keresek, és normális embereknek azt sem kell a szájába rágni, hogy olyan embert keresek, akihez vonzódom.


Te nem olyat keresel? Vagy te olyat akarsz, aki taszít?

júl. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
6. Szégyeld magad!!!
júl. 4. 12:35
 9/15 anonim ***** válasza:

Miert is?

Nem az emberi faj egy egyede vagy aki himnemu?

Semmi banto nem volt benne. Ezek tenyek.


Mondhattam volna azt is h homo sapiens vagy csak.

júl. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Te nem olyat keresel? Vagy te olyat akarsz, aki taszít?


Nem... de attól még ők nők és szomorú is vagyok hogy a normális nőkhöz nem tudok vonzódni de ez az én hibám..

júl. 4. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!