Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a tipikus kocka, nerd, geek intelligens, de a csajoknál lúzer, miért nem jön rá hogy akkor sportosabbnak kéne lennie ha ez kell a nőknek?

Figyelt kérdés

máj. 26. 08:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
43%
Nem a nőknek! Önmagának kell, hogy egészségesen éljen. Ez a minimum. Ha ezt nem fogja fel, megtanulhat egy szakmát, meg is élhet belőle, de NEM intelligen.
máj. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Attól még nem leszel sikeres a nőknél ha sportolsz.
máj. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Az nem intelligens szerintem, aki fetreng egy szar helyzetben, de semmit nem csinál, csak sír a szája. Az intelligencia problémamegoldó képességet jelent, nem azt, hogy fel tudja sorolni az összes ismert bolygó nevét az univerzumban.


Vagy lehet intelligens, de rohadt lusta, vagy valami egyéb mentális problémája, ami megakadályozza a cselekvésben.

máj. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
78%

Én is gamer, geek vagyok/voltam. Nem sportoltam, 20-30kg felesleggel. De van egy diplomám és átlaghoz képest is jóvalta jobban keresek.


Majd váratlanul bejött egy nő, majd vele kezdtem el sportolni, mert ő régebb óta benne van. Ez már 3éve. Plusz karika gyűrű már mindkettőnk ujján.


Geekség megmaradt, de most vele kezdtük a társas geek vonalat. Már 120 társasunk van (kiegészítőkkel együtt, de nem beleszámolva), amikkel játszunk. Kint voltunk a BoardGame Expon is. :)

máj. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
A sztereotípia hogy van az intelligens, szemüveges, kocka, nyekergő hangú, szűz, iskolában nagyon jó tanuló geek, meg a bunkó, izmos, esetleg a geekeket szivató, napbarnított, focizós csajok kedvence jock. Én is erre gondoltam, hogy egy nagyon jól tanuló is sokszor síkhülye, hisz akkor nem csak a suli, hanem a szociális élet is menne.
máj. 26. 09:17
 6/26 anonim ***** válasza:

Kérdező, nehezen hámozom ki, miről is beszélsz.

Biztos intelligensebb vagy nálam.

máj. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
57%

#5 Egyrészt ez egy nagyon buta világnézet.

Másrészt, attól hogy valakinek nem jók a szociális késségei még nem lesz síkhülye, és nem lesz Einsten mert jól kijön emberekkel. Nagyon sok butaságot írsz..

máj. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
57%
Nemcsak sportosnak kell lenni, hanem jóképűnek és magasnak is. Emellett az intelligencia is elég nagy hátrány a nőknél. Nyilván nem tudsz butábbá válni, de megpróbálhatod megjátszani.
máj. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Ki írta hogy Einstein lesz egy kocka, mert elkezd sportolni és szocializálódni. :D Kitalálsz buta állításokat amiket cáfolhatsz magaddal veszekedve.
máj. 26. 09:31
 10/26 A kérdező kommentje:
Na de akkor mégsem olyan intelligens a kocka, hogyha nem tud úgy kommunikálni, hogy az kellemes és vonzó legyen, mert mint egy autista csak a kocka játékokról és a tudományokról beszél. Buta, mert nem érti, hogy a beszédjének alkalmazkodnia kell a közönséghez.
máj. 26. 09:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!