Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a tipikus kocka, nerd, geek intelligens, de a csajoknál lúzer, miért nem jön rá hogy akkor sportosabbnak kéne lennie ha ez kell a nőknek?

Figyelt kérdés

máj. 26. 08:04
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Most egyenlőséget akarsz húzni a kocka és a nem intelligens közé? Bárki esetére?


Kezdük ott, hogy mi az a kocka?

Mert, hogy vki gamer az nem jelenti azt, hogy életképtelen...


Csak szólok. A "gamer" már teljesen mást jelent, mint 10 éve. Van aki játszássak kapja a fizetését.


[link]

máj. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Számodra mi a "kocka" jelentése vagy definíciója?
máj. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Akkor legyen a kocka, geek klasszikus definíciója: Furcsa személy akit túlságosan intellektuálisnak, divattalannak, unalmasnak, vagy szociálisan cikinek tartanak.
máj. 26. 10:05
 14/26 anonim ***** válasza:

Kik tartják annak? Te? És, ha én nem? Akkor már nem is kocka, mert nem illik bele a definíciódba.


Mi az a divattalan? És, ha eleve nem érdekli? Az miért negatív? Engem se izgat a divat. Nem veszek fel dísz kapátot nyáron.. (most túloztam)


Mi az a unalmas? Nem csinál érdekeset? Ki szerint is? Megpróbáltad megérteni, hogy miért is nem unalmas számára? Nagyon ember függő, hogy mi az unalmas vagy sem.

Vagy az a nem unalmas, amitől a szexuális izgalom nő? Nagyon tág fogalom az unalmas.


Szociálisan ciki. Megint... Ki szerint? Mi alapján?

máj. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Aztán azt tudod-e hogy ez a típus már nagyon régen nem létezik?

Ahogy maga a gaming világ is sokat változott, úgy a gamer közösség is.

máj. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Van egy olyan érzésem, hogy dobálózol érzelmi szavakkal, de megmagyarázni ezeket már nem tudod.


Nincs ember és személységi ismereteid, de magad se más fele.

Ha lenne, megértőbb lennél, mert tudnád, hogy ki miért csinálja azt vagy mondja azt.


Sokféle személyiség leírás van. Én a DISC-et szeretem, mert eleve 4 fő csoportra bontja az embereket, de nem kizárólagosan. Azaz egy ember több kategóriába tartozhat, de más súlyozással, de lesz egy fő "szine", ami meghatározza.


[link]


Spotiy-n hallgasd magyarul egy szakértőt [link]

máj. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
95%

"Számodra mi a "kocka" jelentése vagy definíciója?"



Olyan terbeli test, melynek minden lapja negyzet.



39F incel

máj. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Most ennek a kérdésnek amúgy van valami értelme vagy csak ostoba jelenteni való faxság?
máj. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Barito ***** válasza:
A 14-es tipikus példája a szándékosan értetlenkedő szubjektivizmusba menekülő embernek.
máj. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

#19 (14-es voltam)

Nem. Inkább relativizmus!


Ha mondasz valamit, akkor annak tudod a jelentését és miértjét. Mert a válaszod minden esetben kapcsolódik hozzád, környezetedhez, tapasztalatodhoz és érdeklődésedhez. Tehát kontextus függő, hogy valami pl. "unalmas" az lehet, hogy nekem izgalmas, mások számára nem.

- Tehát miért is unalmas? (Ez is mindenkinek mást jelent, kontextus miatt)

- Mit értünk divattalannak? (Ez is mindenkinek mást jelent, kontextus miatt)


És pont emiatt mindenki hazudik, és egyben igaza van. Mert mindenkinek a saját valósága szerint van igaza. Ha azt mondod, hogy hülye vagyok, akkor igazad lesz a te nézőpontodból, és nekem is igazam lesz az én nézőpontomból, ha azt gondolom, hogy ostoba vagy. Persze emellett mindketten lehetünk nagyszerűek. Akkor kinek van igaza?

- Ha kérdező azt mondja, másról, hogy "Ő egy unalmas ember." akkor igaza lesz?


Ugyan ide tartozik, hogy ha valaki hangosabban mondja a saját meggyőződését, és köré gyűlnek az emberek, akkor attól még nem lesz igaza. (Lásd: lapos föld hívők, sokan vannak, még se lett lapos a föld.)

máj. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!