Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Manapság egy igazi férfi...

Manapság egy igazi férfi akivel szóba állnak a nők az jóképű, magas, nettó 1 milliót keres, és saját hitelmentes ingatlanja van?

Figyelt kérdés
ma 12:10
 1/7 anonim válasza:
0%
Kb igen
ma 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
24%
Netto 6-700 is elég, de sokotok, még ennyire sem képes
ma 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem. Az, hogy veled nem állnak szóba a nők, abbnól ne vonj le következtetést.
ma 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2 Fogykos...Nem minden normális munka van megfizetve, sőt...Szóval az ennyire sem vagytok képesek megjegyzéssel el lehet menni a tudod hova ;)
ma 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtetted a felsorolásból, hogy az igazi férfi a 22 centis dákóval napi háromszor úgy elintézi a nőt,hogy az párás szemmel, rogyadozó lábakkal, egy székbe kapaszkodva tud csak felállni az ágyból.
ma 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

Nem éppen...

Én pont nem olyan régen utasítottam vissza egy magas, vállalkozót. Több hitelmentes ingatlanja van, havi szinten több milliót keres. És? Nem ezen múlik, legalábbis nálam. Viszont együtt voltam egy olyannal, aki még 300 ezret sem keresett, de oda meg vissza voltam érte. Nem volt túl magas, magassarkú volt rajtam akkor egy magasak voltunk. Számomra nagyon vonzó és jóképű volt, de mások megkérdezték, hogy mit látok benne?

ma 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Volt annak idején egy barátnőm.


Nagyon jól tudta hogy csoró vagyok,és mégis engem akart.


Tegyük hozzá ő sem volt gazdag.


De a gazdag barátnői cseszegették minek kavar velem,sőt egyszer az egyik még a fejemhez is vágta hogy mit akarok én a barátnőjüktől mert csóró vagyok.


Mondtam hogy szeretjük egymást,és nekem ennyi meg a barátnőmnek is elég volt,eleinte.


Sajnos nyilván a háttérből barcsinők unszolására vagy akármi más miatt rövid időn belül elhagyott.


Pedig ez közel 20 éve történt.


És míg a nők nagyon gyorsan kiheverik az ilyet,főleg azért mert találnak maguknak mást addig a mi Férfiak magunkba zuhanunk akár évtizedekre is mert pont az ilyen hasonló dolgok miatt is nehezen nyilunk új kapcsi felé.

ma 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!