Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Leírom lenn, kb. mit értek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírom lenn, kb. mit értek "normális, átlagos nő" alatt. Szerintetek mennyire nehéz normális, átlagos nőt találni? Tehát pl. férfiak a ti nőtökre igaz? Nők, ti ilyenek vagytok?

Figyelt kérdés

- viszonylag egészséges fizikailag és mentálisan is

- nem zárkózik el a házasságtól és egy gyerek vállalásától

- felvesz néha valami szexi cuccot, alkalomból valami csinosat, szépet

- hosszúra növeszti a haját

- használ ízléses parfümöt

- van valami olyan munkája, amit nem utál

- lehet vele intelligens módon beszélgetni

- fejlődőképes, önmagától, nem noszogatásra, és nyitott a modern dolgokra, megközelítésre, a legfrissebb kutatások nyomán

- nem disznóólban szeret lakni

- az otthoni zsúfoltságot nem szereti, inkább minimalista, de nem extrémen, csak annyira, hogy nem szeret halmozni

- a múltja vagy rendezett, vagy ha önhibáján kívül problémás, akkor azt már megemésztette, vagy folyamatában van

- foglalkozik az egészségmegőrzéssel, pl. hogy mit eszik, mennyit mozog, alszik, stresszkezelés

- nem jár heti rendszerességgel vallási gyűlésre

- nem ragaszkodik a városi élethez annyira, hogy bármi áron városban


Most így hirtelen ezek, de tuti később még jut eszembe.


tegnap 20:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

A nagy része igaz rám, de van egy betegségem, ami egyszerű gyógyszerrel kezelhető, nem is látszik, de velem marad örökre. Szép is lett volna, ha a férjem emiatt dobott volna. A másik meg a város. Olyan munkám van, amit szeretek, de csak Budapesten elérhető. Agglomerációba szeretnék költözni, de semmi olyan helyre, ahonnan 45 perc alatt nem vagyok Pesten. Szerintem túl specifikusak az elvárások, ezzel nagyon leszűkíted a kört.


A másik meg, hogy te mit tudsz nyújtani, ha már az elvárások ilyen magasak?

tegnap 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
66%
A parfüm dolgot például nem értem miért elvárás. Egy részt, normális illatok 10k fölött kezdődnek, nem mindenki engedheti meg. Másrészt meg, az is lehet, hogy eddig nem használt, de a kedvedért használna, de te rögtök kizárod. Én pl. évekig nem használtam, mert egyszer megtámadtak a darazsak miatta és beleszálltak a hajamba, ami traumatizált. Már bőven a párommal voltam, amikor újra elkezdtem használni.
tegnap 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

"nem ragaszkodik a városi élethez annyira, hogy bármi áron városban"


Na itt elbuktam.

tegnap 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
A “hosszúra növeszti a hajàt” szempontot nem igazàn èrtem. Okè, neked valószínű ez tetszik. De hidd el, nem mindenkinek àll jól. Itt inkàbb az volna a lènyeg, hogy àpolt a haj, ès illik az arcformàhoz. Van, akinek olyan vèkony szàlú, semmit èrő haja van, hogy sokkal csinosan egy vàllig èrő, mint egy hosszú fazonnal. A parfümöt sem èrtem. Attól, hogy valaki nem èl vele, mert mondjuk túl mesterkèltnek tartja, attól mèg szintúgy lehet csinos nő.
tegnap 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!