Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért nem lehet egy normális,á...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet egy normális,átlagos bi férfi barátot találni tartósabb haverságra ?

Figyelt kérdés

Két éve próbálok megismerkedni egy olyan értelmes, egészséges és megbízható bi férfivel, aki tartós haverságot keres.

Tízből kilenc férfi női ruhában illegne, vagy ki kellene kötözni,vagy levizelni,vagy egyoldalúan dominálni felette,vagy különféle erőszakos és undorító szerepjátékban akarnak részt venni.


Lehet akkor én vagyok a perverz, mert egyik ilyen dolog sem érdekel.És még, ami világbotrány, nem vagyok kövér, nem vagyok öreg és dzsungelszőrös sem...


Hihetetlen, hogy egyébként értelmes, jó kinézetű fiatal férfiaknak ilyen igényei vannak....csak arra lennék kíváncsi, mit kompenzálnak a sok megalázkodással, erőszakigénnyel...


2021. jún. 15. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Rossz gyerekkort
2021. jún. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet találni normális partnerz. Én is megtaláltam. 4 éve vagyunk együtt mint jó barátok, megspékelve egy kis extrával. Nem mondom hogy könnyen, de található. Ne add fel.
2021. jún. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekkori élmények újra töltve.
2021. jún. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Mindenki, akinek más vágya mint neked, az nem értelmes, lenézed az igényeiket.

Ilyen hozzáállással miért akarna veled bárki is lenni?

Fejlődj személyiségben és akkor majd találsz.

2021. jún. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pl megfelelek annak akit keresel. Fiatal 30as pasi akit a passziv szerep érdekel és semmi durvulás vagy extrém és bizarr, nem dzsungel de trimmelem magam és időnként egy szopás, akár kölcsönös is és heti egy két dugás is jól esne de az én meglátásom szerint az eddig akadályok azok voltak h nem vagyok pesti, nincs 20cm farkam, és 100kg felett vagyok.
2021. jún. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem lehet csak nagyon nehez. :) ha gondolod irj es beszelgessünk :)
2021. jún. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hasonló az én sorsom is,mint a kérdezőjé...

Lehetetlen találni valakit. Valami mindig akadály.

2021. jún. 16. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy sokan többet akarnak egy barátságnál.Emiatt is nagyon nehèz találni! Sokan vannak így mint te./Èn is/
2021. jún. 16. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is csak egyszerűen barátot keresek egészséges extrákkal, semmi beteges fétis. Helyes, magas, vékony-sportos srác vagyok, 25 éves. Írjatok.
2021. jún. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!