Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Férfi tangába strandon gagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi tangába strandon gagyon gàz?

Figyelt kérdés
Hozzàteszem,hogy szép formás popó és szàlkàsan izmos test van hozzà és természetesen férfi tanga
2021. jún. 12. 05:23
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Igen
2021. jún. 12. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Már a “popó” kifejezés is gáz egy pasinál. Mivel biszex kategória, esetedben nem vészes, de azért strandon mégsem kellene. Nem igazán elfogadott.
2021. jún. 12. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%

Lehet szép popója egy pasinak is,nem kell gáznak nevezni a kifejezést.

Mint ahogy a nők között is van sok iszonyúan ronda valagú trampli.

2021. jún. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
hát én senkinek sem szeretem önkéntelenül a seggét látni strandon. Szerintem nőknél is ultragáz az ilyen fürdőruha, annyira kurvás. Egy pasin meg rohadtul nevetséges is lenne.
2021. jún. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
Meleg vagyok, tetszenek a férfi idomok, de egy strandon férfi tangában nagyon oda nem illő lenne. Sokakat megbotránkoztatna, sokan nevetségesnek találnák. Nem ajánlom!
2021. jún. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!