Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Leírom lenn, kb. mit értek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírom lenn, kb. mit értek "normális, átlagos nő" alatt. Szerintetek mennyire nehéz normális, átlagos nőt találni? Tehát pl. férfiak a ti nőtökre igaz? Nők, ti ilyenek vagytok?

Figyelt kérdés

- viszonylag egészséges fizikailag és mentálisan is

- nem zárkózik el a házasságtól és egy gyerek vállalásától

- felvesz néha valami szexi cuccot, alkalomból valami csinosat, szépet

- hosszúra növeszti a haját

- használ ízléses parfümöt

- van valami olyan munkája, amit nem utál

- lehet vele intelligens módon beszélgetni

- fejlődőképes, önmagától, nem noszogatásra, és nyitott a modern dolgokra, megközelítésre, a legfrissebb kutatások nyomán

- nem disznóólban szeret lakni

- az otthoni zsúfoltságot nem szereti, inkább minimalista, de nem extrémen, csak annyira, hogy nem szeret halmozni

- a múltja vagy rendezett, vagy ha önhibáján kívül problémás, akkor azt már megemésztette, vagy folyamatában van

- foglalkozik az egészségmegőrzéssel, pl. hogy mit eszik, mennyit mozog, alszik, stresszkezelés

- nem jár heti rendszerességgel vallási gyűlésre

- nem ragaszkodik a városi élethez annyira, hogy bármi áron városban


Most így hirtelen ezek, de tuti később még jut eszembe.


tegnap 20:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában ezzel semmi probléma nincs, csak akkor ha valaki valami elváráslista-szerűséget böngészve akar ismerkedni azt hangsúlyozva hogy ez az "elvárása". Azonnal instant kuka lesz a pasi.

Apropó ha már ilyen szép elváráslistád van, te mit nyújtasz cserébe??? Sportolsz? Tudsz normálisan kommunikálni? Intelligens, nyitott ember vagy, vagy besavanyodott, világutáló figura? Kiegyensúlyozott az értékrended, vagy azt várod a lendődbelidtől hogy tenfenséged kedvéért költözzön vidékre a hagyományos "szüljél gyereket Margó és vezesd a háztartást" megközelítés alapján?

tegnap 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem a legtöbb megvan, de aki ezt elvárja, azzal nem állnék le. Ilyenkor mindig van bennem egy inger, hogy kimenjek a fürdőbe, és lenyírjam a hajam, hogy az ilyen konzi szarjankók ne találjanak meg.
tegnap 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
7%

kb ez az átlag magyar nő:

-látszólag egészséges némi felesleggel, valamilyen rejtett betegsége, allergiája általában van

-20-25 éves akar még gyereket, de 30-asok már inkább nem

-csinos, szexi cucc csak alkalmakkor

-van haja

-nem biztos hogy használ parfümöt

-van valami munkája amit valószínűbb hogy utál mint nem

-érdektelebb dolgokról elbeszélget, de amúgy nem

-nem nyitott, ugyanott tart évek óta

-elvégzi az otthoni teendőket, de csak hogy a kb rend látszata fennmaradjon, inkább kupis

-össze-vissza vásárol haszontalanságokat, halmoz

-a múltja biztos hogy rendezetlen, de minimum szenved valamitől a múltjából ami feldolgozatlan stb.

-próbál figyelni az étkezésére de sosem sikerül

-vallási gyűlésre nem is jár de a FB-on asztrocsoportok lelkes rajongója

tegnap 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
93%
13, és az átlag pasi ennél is szarabb.
tegnap 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
83%

Ez nem az átlagos nő, és bizonyos pontokban nem is a "normális", hanem a te igényeidnek megfelelő nő.

Másnak az ilyen "listája" meg máshogy néz ki, na bummm.

tegnap 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
88%

Az ilyen leírásokból olyan ember képe rajzolódik ki aki akaratos, le akarja szabályozni a másik embert, ugráltatni, parancsolgatni mit tegyen, mit ne (ld. vásárlás, te akarod eldönteni a másiknak mi tetsszen és mi az ami szerinted haszontalan), 0-hoz közelítő megértés, tolerancia.

Te nem alkalmazkodni akarsz, nem elfogadni, hanem a saját világképedbe beilleszteni, s minden ami szerinted nem jó azt "levagdalni" róla.

Amúgy meg, nem értem a kérdésedet. Ha neked ez az ideálod, akkor semmi sem akadályoz meg abban, hogy ezek szerint ismerkedj. A te ízlésed, a te dolgod, nekünk mi közünk hozzá???

tegnap 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Én igényes nőnek tartom magam mind szellemileg, mind megjelenésben, de van olyan pont, ami rám sem igaz teljesen, és más normális nőkre se. Férfiak szintúgy. Ez messze egy idealizált kép.


A parfüm amúgy miért fontos? Én mindig tiszta vagyok, ápolt, de a parfümöket valahogy utálom, sosem fújok.


A városhoz is ragaszkodom, mert nem szeretem a kietlen falukat, szeretem ha minden közel. Ez miért nem normális?


A múltammal is picit küzdök. Szerintem mindenki. Mindenkin nyomot hagynak az életében történtek.

tegnap 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz könnyű, ez egyáltalán nem az átlagos szint. Ha még hozzávesszük azt is, hogy korban hozzád illő legyen meg nyilván egyedülálló, külsőre is tetszen azért és jó esetben ne lakjatok nagyon messze egymástól... És akkor arról még nem is beszéltünk, hogy ha találsz is ilyen nőt, vajon te megfelelsz-e az ő igényeinek.

Most nem azt mondom, hogy lejjebb kell adnod, de jó ha tisztában vagy vele, hogy magasak az elvárásaid és emiatt nem lesz könnyű így a társkeresés még akkor sem, ha te magad hozod az ennek megfelelő szintet. Azért nem árt, ha képes vagy kompromisszumot kötni és nem ragaszkodsz minden ponthoz.

tegnap 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezzel a listával nem az a baj, hogy nem átlagos, hanem hogy túl körülményes. Nem magasak az elvárások, hanem túl specifikusak, és gondolom, merevek. Azt totál megértem, ha valaki gyereket akar, és olyat keres, aki szintén, de ez a parfüm meg a minimalista berendezés kicsit olyan, hogy NEKED vannak valami mentális bajaid, ha ez ennyire fontos.


Mintha azt mondanám, olyan férfit keresek, aki reggelire kétszersültet eszik, és mindig van nála illatgyertya. Mintha ez adna bármit is hozzá.

tegnap 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
51%
Ez átag feletti. Bőven
tegnap 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!