Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiből vagy nőből van több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiből vagy nőből van több normális?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy bugyuta kérdésnek hangzik és nem lehet ennyire leegyszerűsiteni. De próbáljuk meg akkor is. Ha az ellenkező nem próbál magának párt keresni, melyiknek van nehezebb dolga, ki talál könnyebben normális partnert? Nyilván mindenkinek más a normális. Melyik nemben lesz átlagosan több redflag?

ma 13:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%

Agresszió alkoholizmus kihasználás lustaság igénytelenség bűz zsugoriság.

Ezek a férfi red flagek.

ma 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
49%

Mi az h normalis?

Ami nekem az az neked nem.

Igy eleg nehez valaszolni erre.

ma 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%

Férfiak körében több a szélsőség. Több az erőszakos, bomlott elméjű, szenvedélybeteg stb de több a kimagaslóan tehetséges személy is.


A nők meg inkább egy szűkebb skálán mozognak. Azaz kategóriákkal kevesebb közöttük a nagyon lecsúszott, nagyon elmebeteg bűnöző, de a kiemelkedő tehetség is ritkább. Tehát ilyen értelemben kimondható, hogy nők körében több a "normális", azaz az átlagos, aki sem felül, sem alul nem lóg ki nagyon a sorból.

ma 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
36%

Szubjektív. Kinek a nézőpontjából?

Férfiként én mondhatom azt, hogy számomra ez, meg ez, meg ez ki is meríti a normális nő fogalmát, de erre meg egy nő mondhatja azt, hogy ezek magas elvárások. Ez meg azért ironikus, mert fordítva is érvényesül. :,D

ma 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
30%
Alapvetően egyik nem sem normális, de a mérleg egy picit mégis a férfiak javára billen, mert ők egy kicsit racionálisabban gondolkodnak, míg a nő minden egyes cselekedetét az érzelmek determinálják.
ma 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%

5

A nap vicce. :D

ma 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
27%

Kezdjük onnan, hogy ha egy férfi nem veri a nőjét, nem iszik, nem szerencsejátékozik, nem csalja az aktuális párját, van munkája, kiveszi a részét az otthoni feladatokból és hajlandó érdemben gondoskodni a saját gyerekéről, máris megkapja a szuperpasi plecsnit.

Ugyanezekkel a kvalitásokkal egy nő épp csak a kötelező minimumot teljesíti (a jelenlegi társadalmi elvárások és megítélés szerint).


Szerintem innentől egyértelmű, hogy melyik nemben van több normális.

ma 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
13%

Én a józan ész és logikus gondolkodás és kiszámítható cselekvések híve vagyok, én azt tartom normálisnak.

Na most ez sok nőben nyomokban sincs meg, ők ugye sokszor döntenek az "érzelmeik" alapján, amit maguk sem tudnak megmagyarázni, így sokkal kiszámíthatatlanabbak. Nálam ez a nem normális viselkedés.

ma 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
22%

Nem lehetne a nőgyülölő férfiakat és a férfigyűlölő nőket egy virtuális karanténba zárni, ahol nem mérgezik a környezetüket?


Annyira unalmas már, hogy mindkét fék gőzerővel bizonygatja, hogy a másik mennyire szar. Minden értelmes vitát és eszmecserét ellehetetlenít.

ma 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%

8

Aztán valahogy mégis férfiakkal vannak tele a börtönök, nem nőkkel. De furi...

És férfiak közt van több elhízott, dohányos és alkoholista. Nem éppen a racionális meggondoltság ismérve, hogy lassan megölik magukat. :D

ma 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!