Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális az ha egy idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ha egy idő után az ember beletörődik az egyedüllétbe?

Figyelt kérdés
20 évesen nagyon zavart hogy nincs és soha nem is volt még barátaim, már akkor későnek éreztem hogy nem volt még. Akkor bíztam benne hogy pár éven belül majd lesz. Most 28 vagyok és még továbbra sem volt, de már annyira nem is zavar mint régen. Meg régebben családban gondolkodtam de mostmár arra sem vágyom annyira.
ma 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:

28 évesen vesztettem el a szüzességemet, azóta meg volt több kapcsolatom, és van két fiam is, szóval nem tudom mit aggódsz.

Igaz most egyedül vagyok, de nem is görcsölök azon, hogy mindenképpen kell valaki.

49F

ma 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Normális


Én 34 évesen fogadtam el hogy 180/100 al és 320 ezer nettóval > nem érdemlek nőt. Azóta eltelt 2 év és már nem is érdekelnek a nők. Eleget vártam vagy 20 évet rájuk.

ma 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!