Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális ha egy idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha egy idő után beletörődik az ember az egyedüllétbe?

Figyelt kérdés

24-25 éves koromig nagyon akartam volna barátnőt, mindig bíztam benne hogy egyszer összejön. Most 27 vagyok de már nem hiányzik, sőt mostanában úgy érzem jól el lennél egész életemben egyedül.

Normális ez?


júl. 9. 16:19
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
76%
Az, nekem most lett barátnőm sok év után, és sokszor teher az egész.
júl. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
21%
feladtad. könyebb mint lefogyni, tovabb tanulni és több pénzt keresni. igy látatlanba valamelyik hiányoságoddal helyetesitsd be.
júl. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
72%

Egy ideig....


Ha teljesen egyedül maradsz, se szülők, se rokon, csak a munkahely marad és minden nap az üres lakás vagy ház....hát jó mélyre le lehet süllyedni.

júl. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
19%
A nőknek sokkal könnyebb az élet mint a férfiaknak.
júl. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
42%
4, miért?
júl. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
79%
Nálam ilyen akarok is-nem is. Ha van akkor teher, ha nincs akkor meg hiányzik. Utóbbi időben jobb egyedül lenni, teljesen megszoktam. F
júl. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
18%
A nőknek nem kell kezdeményezni, sokkal kevesebb nyomás van rajtuk az élet minden területén, stb.
júl. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
72%
Normális. Én irigyellek is érte. Bár komoly kapcsolatot soha nem is akartam igazán, jó szexre, szenvedélyre, intimitásra még mindig kínzóan vágyom. Pedig 33 múltam, azt hittem, mostanra ez csökkenni fog. Már csak egy korai klimaxban tudok reménykedni. Mondjuk az sem törli el a "fájdalmat" és a frusztrációt, hogy nekem ez kimaradt az életemből, a fiatalságomból.
júl. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
69%
A múltat le kell sz_rni.
júl. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
56%
7, kevesebb nyomás? Milyen területen?
júl. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!