Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális ha egy idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha egy idő után beletörődik az ember az egyedüllétbe?

Figyelt kérdés

24-25 éves koromig nagyon akartam volna barátnőt, mindig bíztam benne hogy egyszer összejön. Most 27 vagyok de már nem hiányzik, sőt mostanában úgy érzem jól el lennél egész életemben egyedül.

Normális ez?


júl. 9. 16:19
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
70%

"Tudod mi férfiak nem függünk attól hogy csak legyen mellettünk valaki, vagy hogy csak legyen kivel szexelni."


Dehogynem. Pont az a baja egy csomó pasinak, hogy nem akarnak a nők velük élni. Nem tudják kivel megélni az intimitásukat, és elmagányosodnak.


Ha olyan vagy, amit leírsz, az szuper, de te vagy a kivétel, nem az átlag. Bárcsak ilyenek lennének a férfiak, basszus.

júl. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
40%

31

Férfiként nagyon könnyű beleesni ebbe a csapdába, és nehéz kimászni. Férfiként sokkal jobban résen kell lenni.

júl. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
66%

Persze. Nekem ugyan voltak kapcsolataim, de két éve az utolsó szakításom után teljesen felhagytam a férfiakkal. Élem az életem, eljárok úszni, búvárkodni tanulok, ezer és egy hobbim van és arra költöm a pénzem ami engem boldoggá tesz, nincs aki visszatart. Manapság már szinte lehetetlen egézséges kapcsolatot kialakítani nemtől függetlenül, így ennél még szinglin is sokka jobb lenni.

Lehet nem is vesztettél semmit.

júl. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
24%

"Tanulj mást"



Ja, csak mibol finanszirozom magam, okoska? Ha jelentkezek valahova tovabbtanulni, az Employment Pass-t at kell valtani Student Pass-ra, amivel illegalis munkat vallalni, es hat a malajziai borton nem tul komfortos. Nem fincsi a betonpadlon aludni a csotanyok kozt, meg vodorbe szarni a "haverokkal", mert WC sincs. Jo, hogy birom a diszkomfortot, mert voltam katona, meg komfortnelkuli szobakonyhaban nottem fel, de azert khmm-khmm....



40F incel

júl. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
Kéne már 40 évesen annyi félretett pénzednek lennie, hogy ne okozzon gondot eltartani magad, míg tanulsz.
júl. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
60 évesen nem, 20on évesen igen.
júl. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
39%

"Kéne már 40 évesen annyi félretett pénzednek lennie, hogy ne okozzon gondot eltartani magad, míg tanulsz"



Evekig? Bevetel nelkul?



40F incel

júl. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
51%
Miért írod mindig a hozzászólásaid végére a korod és utána hogy incel? Annyira cinkes.
júl. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
100%

Egy nő beletörődhet az egyedüllétbe ha akar, de ha nem akar még a chadet várva is lesz párja ha úgy akarja és nem bűnronda.

Egy férfi has feladja az ismerkedést akkor elveszett

júl. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:

A Desperado annak idején más vonatkoztatásban megénekelte, hogy:

"...Lassan beletörődsz, hisz tudod: semmi sem változik". ("Fáj" c. dal)

júl. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!