Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális ha egy idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha egy idő után beletörődik az ember az egyedüllétbe?

Figyelt kérdés

24-25 éves koromig nagyon akartam volna barátnőt, mindig bíztam benne hogy egyszer összejön. Most 27 vagyok de már nem hiányzik, sőt mostanában úgy érzem jól el lennél egész életemben egyedül.

Normális ez?


júl. 9. 16:19
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
63%

3 éve beletörődtem és véglegesen feladtam a dolgot. Szar érzés nagyon, de nem tudok mit tenni ellene. Nem vagyok kövér, se alacsony, se kifejezetten ocsmány, csórónak se nagyon mondanám magam stb. mégsem érdeklek senkit. Régebben azért mindig kaptam jelzést, jelzéseket (igaz olyan nőktől általában akik nem mozgattak meg), hogy szabad a pálya, merjek kezdeményezni, sőt még nálam is akadt aki kezdeményezett, de mostmár évek óta senki. Se egy mosoly, se egy szemezés, semmi.

Régebben volt egy barátnőm, aki pont hasonló helyzetben toppant az életembe, de már ebben sem reménykedem. Igazából azt érzem, hogy így szarabb, mintha valaki soha nem tapasztalja meg ezeket a dolgokat, mert hiába próbálom elengedni és nem foglalkozni vele, az agyamban mindig ott motoszkál az érzés, hogy ugyan akkor mi a francért csinálok bármit is? Hiszen családom nem lesz, barátnőm nem lesz, semmilyen kapcsolatom nem lesz, mindent csak magamnak és magamért csinálok, nincs kivel megosztani se az érzéseim, se a gondolataim se az otthonom, se az életem. Nincs kivel megélni a szexualitást és nem lesz kivel megöregedni.

Pedig én nem vágytam sokra, az exemmel simán leéltem volna az életem és nem akartam "többet" nála, nem akartam "kiélni" magam, nem akartam minél több csajt megdugni, nekem mégsem jut senki és semmi. Kißaszott igazságtalan és fos érzés, de persze a megmondóemberek szerint minden csa kaz én hibám. Hát persze, hát persze...

júl. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:

"Evekig? Bevetel nelkul?"


Bizony. Ugyanezt csináltam. Majdnem 2 évig nem dolgoztam, hanem a megtakarításomból éltem, mert tanultam.

júl. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
0%
Egyesek annyira szánalmasak ezzel a beletörődéssel. Ha nem egész nap beletörődnétek, itt panaszkodnátok, hanem élnétek az életeteket, akkor bármi történhet.
júl. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
100%

"hanem élnétek az életeteket, akkor bármi történhet."

Aztán mégis mi történhetne? Nem derült ki az eddigiekből, hogy minimum láthatatlanok vagyunk, rosszabb esetben taszítóak? Ennek fényében várjuk az ötleteid, hogy elutasításon kívül mik jönnek még szóba. Mondjuk nálam az sem, én a nő hozzászóló vagyok az első oldalról, nem nyomulok nyíltan, amikor a nonverbális jelekből teljesen egyértelmű, hogy nem vevők rám, szóval számomra marad a sima levegőnek nézettség vagy hogy enyhén viszolyognak tőlem.

júl. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
100%

Utálom a tömeget.

Szeretem a nyugalt a pénzemet is szeretem.

Minek kéne egy barátnő?

júl. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom hogy nő vagy-e. Én még nőt nem láttam panaszkodni hogy nem talál senkit. Dolgozz a külsődön és a belsődön egyaránt. Legyenek hobbijaid, érdeklődéseid. Akkor nem leszel unalmas. Mivel szereted tölteni az időt ami boldoggá tesz?
júl. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
100%
Én is élem az életem, mégsem történik semmi. Pontosan, mert láthatatlan vagyok a férfiak számára és azt gondolom, nőként nem az én dolgom kezdeményezni.
júl. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
59%

44-es: ugyanez. Kétféle reakció van az irányomban: az egyik, hogy nincs reakció, észre sem vesznek, leszarnak, láthatatlan vagyok - ez a jobbik esete, a másik, hogy egyensen undort éreznek, látom a fintort az arcukon, tehát messzire elkerülnek.

Mondjuk utóbbit ki lehet használni, ha pl. nincs üres hely a kocsmában mondjuk az asztalnál, padnál, pultnál, mert sokan inkább otthagynak mindent csak ne kelljen egy levegőt szívniuk velem.

júl. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
Igen, nőként az a dolgod hogy mindent a férfiak csináljanak helyetted. Mondom én hogy így van. Nézz utána más nők hogy kerülnek kapcsolatba.
júl. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
48: Igen, ezt a "helycsináló" funkciót én is ki szoktam használni időnként. Az a vicc, hogy nekem még autóval is működik olyan helyeken, ahová rendszeresen járok. Tudják, hogy kb. hová szoktam parkolni, az a hely és a környéke mindig szabad, és nem azért, mert olyan szarul vezetek vagy meghúztam volna bármikor is valakinek az autóját.
júl. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!