Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális ha egy idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha egy idő után beletörődik az ember az egyedüllétbe?

Figyelt kérdés

24-25 éves koromig nagyon akartam volna barátnőt, mindig bíztam benne hogy egyszer összejön. Most 27 vagyok de már nem hiányzik, sőt mostanában úgy érzem jól el lennél egész életemben egyedül.

Normális ez?


júl. 9. 16:19
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem ez csak önbecsapás. Később rá fogsz jönni főleg ha össze ismerkedsz olyan nővel aki megmutatja neked, hogy hazugságban éltél.
júl. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
22%
Minden területen kevesebb a nőkön a nyomás. A férfiakon van a nyomás hogy erős legyen, legyen jogsija, retteghet mikor fog kopaszodni, elég jó-e az ágyban, és hogy kezdeményezzen. Sokkal lazább a női lét, tele lehetőségekkel.
júl. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
57%

#12:


Neked szülni kell? Kell tudni főzni mert ha nem lusta dög vagy, vagy karrierista, pénzéhes? Mondják neked, hogy sminkelni kéne, másabb ruhákat hordani mert akkor nem vagy nő? Vannak menstruációs fájdalmaid havonta?

júl. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
64%
12, ennyi a nyomás a férfiakon? Fuh, de lennék férfi.
júl. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
33%

"Szerintem ez csak önbecsapás"



Nem onbecsapas. Gondolom, nem jon neki ossze semmi, aztan rajott, hogy inkabb feladja, mert eselye sincs.



40F incel

júl. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
62%
De nem várni kell arra, hogy valaki jöjjön az utadba! Élni kell az életed és nem más személytől elvárni, hogy boldoggá tegyen. Persze, hogy most elvesztette a reményt és azért nyugtassa magát azzal 27(!!!) évesen, hogy neki jó lesz élete végéig egyedül. De bakker még 75 évesen is lehet társa bárkinek.
júl. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
30%

13

Főzni a férfiaknak is ugyanúgy illik tudni. A férfiak ruhaválasztéka sokkal karcsúbb. A menstruációs fájdalmakra vegyél tablettát, 2024 van. A sminkkel mi a baj? Van rá lehetőséged, de nem kötelező. Neked legalább nem kell az arcod borotválnod hogy ne nézz úgy ki mint egy ősember. A szülést megadom, de annyi gyereket szülsz amennyit akarsz, és ez az egyetlen nehézség. Ha viszonylag szép nő vagy akkor tiéd a világ.

júl. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
22%

"Kell tudni főzni"



Kell tudni, mert nincs, aki fozzon.



"Mondják neked, hogy sminkelni kéne, másabb ruhákat hordani mert akkor nem vagy nő?"



Nem, azt mondtak, ha nem vagyok lapatallu olasz macho, meg nem gyurok, mint az allat, akkor nem vagyok ferfi. A smink konnyebb, mint a gyuras :)



"Vannak menstruációs fájdalmaid havonta?"



Nem, a fizikai munkatol vannak neha fajdalmaim, pl. belelepek egy godorbe az ultetvenyen a 30 kilos permetezovel a hatamon. Es az nem havonta szokott lenni. Nektek egy honapbol 5 napig faj, utana 25 napot bamuljatok a monitort.....



40F incel

júl. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
60%

"Neked legalább nem kell az arcod borotválnod hogy ne nézz úgy ki mint egy ősember."


Dehogynem, plusz minden mást.


A férfiak azt hordhatnak, amit akarnak, csak félnek egymás ítélkezésétől.


Nem segít minden görcsön a "tabletta", és azoknak is van mellékhatása.


Ha szép nő vagy, akkor sem kapsz szép nő keresetet vagy szerelmet.

júl. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
63%
hogy a fenébe lehet innen ezeket az incel féléket kitiltani?
júl. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!