Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért tartjátok talonban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért tartjátok talonban a férfiakat? Gondolok itt arra hogy nem utasítjátok el őket és egyszerre több emberrel ismerkedtek. Miért?

Figyelt kérdés

ma 07:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mert ha csak egy valakire koncentrálsz, és az összes időt és energiát ebbe ölöd bele, de a másik faképnél vagy, az egészet kezdheted előröl. Ami megint csak rengeteg idő. Na meg az is lehet nem lesz belőle semmi komolyabb, mert épp nekem nem lesz valamiért működőképes ez végül. Viszont ha komolyabbra fordul valakivel, akkor sose ismerkedtem mellette.
ma 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én bár férfi vagyok, de én is egyszerre több emberrel ismerkedek. Az elején természetes gondolom, hogy nem ugrasz rá az első jött mentre, szeretnéd megismerni, stb.


Persze ha már alakulóban van valami komoly, akkor már csak azzal az eggyel folytatom.

ma 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
46%
Defimiáld a "talonba tartás" fogalmát.
ma 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!