Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol és hogyan ismerkedtetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan ismerkedtetek meg a pároddal vagy exeddel?

Figyelt kérdés

Még nem volt kapcsolatom és kíváncsi lennék hogyan csinálják mások.

26/f


ma 07:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Interneten ismerkedtem eddig többnyire. Én nő vagyok.
ma 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Munkahely, internet, barát szülinapján.
ma 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%

Jaj, jó kérdés!


Exeim (kettő): régi társkereső hirdetés az expressz újságból. 1997. és 2003.


"Házasság" közeli szerelem (kettő): templomi portaszolgálat 2016. és klubban összegyűlő társaságból elkértem a telefonszámot 2022. (régi ismeretség 2005.-2006.-ból.)


Ez utóbbiról kiderült, hogy nagyon könnyen "megszelídithető" fajta, de irtózik attól, hogy egyetlen nő mellett lekösse magát. Fura elképzelései vannak a párkapcsolatokról, de őszintén megszerettük egymást.


Szerintem a mai világban kihalófélben van a kifejezetten szentségi házasság - legfeljebb fiatalokat érint. Inkább élettársi, lakótársi vagy együttjáró kapcsolatok léteznek.


Már nem hiszek a házasság intézményében. Lemondtam róla. (Fiataloknak való, nem idősebbeknek.)

ma 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sorrendben:


- gimi, kórusba jártunk mindketten

- egyetem, tánciskola gáláján a csapatunk egy tagja meghívta a gála utáni

csapatiszogatásra egy másik csapatban táncoló barátnőjét

- egyetem, unokahúgom szülinapi buliján ismerkedtem meg egy lánnyal

- felnőttként, egy kollégám unokahúga eljött a kollégához beszélgetni,

aztán mi is beszélgetni kezdtünk

- felnőttként, egy nagyon jó gyerekkori barátom húga


Szóval nekem eddig a való élet segített mindig.

ma 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sehol, ezidáig.


38F incel

ma 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Elég nagy baráti/haveri köröm van.

Életem eddigi egyetlen exét úgy ismertem meg, hogy a városban ahol élek minden évben van egy pár napos "fesztivál" szerűség, régebben volt egy hely ahol a fiatalok ezen kívül is összegyűltek, de abban az évben különösen sokan voltunk ott. Oda jártunk piálni, dumálni, szórakozni, aztán a csaj is ott volt aki konkrétan elrángatott magával. Amúgy lazán volt kapcsolódás haverok révén vele, de én nem emlékeztem rá, pedig sokszor voltunk egy helyen, egy időben és mint utólag kiderült még közös képünk is volt.

Szóval ő nézett ki magának és kvázi ő szedett fel.

Ennek már jó régen, a szakítás is 5 éve volt, azóta pedig csak egy alkalmi kapcsolatom volt pár éve. Az úg történt, hogy szintén fesztiválra mentünk haverokkal és a szomszédba pont pár csaj sátrazott, összebarátkoztunk, aztán a többi jött magától.

ma 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Netes társkeresőn 10 éve. Azóta a férjem.
ma 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vegyesen. Volt, hogy suliban, barát által, munkahely kapcsán, kutyasétáltatás közben. A mostanival pedig csoportos túrán ismerkedtünk meg.
ma 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
féjszbukk. Aztán randik, aztán együtt
ma 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

- középiskola (felettem járt 4 évvel)

- diákmunkán akivel egy részlegen dolgoztam, az hozott össze egy barátjával, mert szerinte mi jól kijönnénk. Abból majdnem házasság lett, csak szétmentünk (13 évig voltunk együtt)

- munkahely, kolléga

- egyik nagyon jó barátom mutatott be egy srácnak, akivel azután valamiért csak évekkel később kezdtünk el komolyabban beszélgetni. Vele most jegyben járok már.

ma 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!