Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol és hogyan ismerkedtetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan ismerkedtetek meg a pároddal vagy exeddel?

Figyelt kérdés

Még nem volt kapcsolatom és kíváncsi lennék hogyan csinálják mások.

26/f


ma 07:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Barátok által. Vagy a közegbe érkezett valaki új, vagy egyik barátnőm szeretett régen fb csoportokból meetupokat szervezni, mindkét komoly kapcsolatom onnan volt. De hát már évek óta vége, már nem jár egyik ismerősöm se szinte semerre, ha egyedül mászkálok is elég nehéz férfiakkal beszélni már valahogy.
ma 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

- ex 1: A húgom barátnőjének a nagybàtyja volt az exem. Ő mutatott be minket egymásnak anno 2010-ben. 7 évet voltam vele. Abúzív, bántalmazó kapcsolat volt. Én szakítottam.


- ex 2: Egy kórházban dolgoztunk ápolói pozícióban, csak két különböző osztályon. Folyamatosan pedálozott mindig amikor találkoztunk. De nekem az ex 1 még megvolt, ő meg házas volt. Nem mentem bele. Miután ex 1-el szakítottam, randiztam vele, mert ő elvált. De egy paraszt volt a csávó. Szex után nagyon alja módon viselkedett velem. Ő dobott ki 2 hét után, de minősíthetetlen volt felém a kommunikációja.


- ex 3: Online ismertem meg társkeresőn. Anyuci pici fia mamahoteles. Anyuka napi 12 órában robotolt és a fiai csicskája volt. Legózott, közös programot nem akart szinte soha. Zavarta az, hogy valamennyivel többet keresek, mint ő. 4 hónap után közös megegyezéssel szakítottunk. Ő még tartani akarta a kapcsolatot, úgy keresett meg beszélt velem, mintha még mindig együtt lennénk. Elzavartam a francba, azóta se beszélünk.


- Férjem: Egy kolléganőm által ismertem meg, akinek a férjének az egyik legjobb barátja az én férjem. Akkor egy phos kapcsolatban tengődött és a barátai nagyon szerették volna, ha szakítana a nővel. Emiatt mutattak be minket egymásnak. Szerelem volt első látásra. Összeházasodtunk és van egy gyerekünk is.

ma 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!