Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért tartjátok talonban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért tartjátok talonban a férfiakat? Gondolok itt arra hogy nem utasítjátok el őket és egyszerre több emberrel ismerkedtek. Miért?

Figyelt kérdés

ma 07:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Mert megtehetik, mind addig amíg csaholnak utánuk a pasik. Több tartás kéne a férfiakba és rögtön helyükre lennének téve a beképzelt leánykák.
ma 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem férfiként is ezt kéne csinálni. Ha az egyik offol nem maradsz parlagon, tudsz beszélni a többivel és valamelyiknek bejössz majd.
ma 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem szoktam senkit sem talonban tartani. Ha valakivel nem akartam tovább ismerkedni az mindig tudott róla. Én egyszerűen szeretek normálisan egy emberre fókuszálni, ezért se jött be nálam az online társkeresés. De azt azért tegyük hozzá, a legtöbb ember, aki nagy társkeresésben van akár online, akár a való életben az bizony több emberrel ismerkedik.
ma 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3-as ez a baj. Nem lehet egyszerre több ember felé komolyabban megnyílni és komolyabban érdeklődni. Az emberek ezzel akarnak időt spórolni holott ezt nem lehet így. Egy ismerkedésnek és kapcsolatnak el kellene mélyülni de senki sem akar erre időt és energiát ehelyett inkább megosztja a figyelmét , idejét és energiáját 3-4 kandúr között de lehet ez 5-10 vagy még annál is több.


Szerintem ez baj.

ma 08:20
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egónöveles , kihasználás és “jó lesz még valamire friendzone”.
ma 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Amit az előttem szóló ír, plusz ha nem jönne össze a legjobban kinéző / leggazdagabb pasi, akkor "jó a szamár is", hiszen egyedül életképtelenek.
ma 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

Kellenek barátok akik kisegitenek bajban, vagy ott vannak mellettem ha szomoru vagyok, vagy ha gyökér a pasim, vagy le kéne vinni egy szekrényt, nekem speciel se apám nincs se családom, luxus lenne 1 pasiban bízni aki a párom, mikor pont ezek hagynak cserben mindig, egy izzót se cserelnek ki, nem támogatnak, sőt pont akkor nincsenek amikor szükség van, vagy csalnak meg lépnek le.


A barátok azok barátok(de leeht őket csak a szex esélye motiválja nem épp az hogy rendes de ez engem hidegen hagy), aki meg a párom az rendszerint nem barát is, az cserben hagy.

ma 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
Meg liánozáshoz is jók. Szakitás után nem sírsz hanem kezdődik egy új élet mással.
ma 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

2-es


A filmipar nagyban felelős szerintem a férfiak nyomoráért. Rengeteg sztoriban van az, hogy a pasi először nagyon nem jön be a csajnak, aztán a férfi kitartását vagy valamilyen hőstettét látva a nő végül csak beadja a derekát.


A hazug fércművek miatt renteg pasi próbál kitartóan küzdeni a csajokért feleslegesen.

ma 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Aki talonba tart másokat és több emberrel ismerkedik pusztán azért teszi, hogy legyen olyan személy aki ugrik neki, hogyha valami kell. Normális nő nem tart talonba és nem ismerkedik párhuzamosan x férfival.
ma 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!