Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők ( 25-45 között ), szoktato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ( 25-45 között ), szoktatok izgulni valamelyest találkozó előtt, ha online "ismerkedtetek" meg a pasival? Ha nem izgultok, akkor van bennetek valamiféle aggodalom? Ha igen milyen típusú? Más lesz mint a képen? Egyéb?

Figyelt kérdés

ma 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Linőttem
ma 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Max annyira izgulok, mint bármilyen vadidegen emberrel beszélgetés közben. Nem vagyok annyira felszabadult elsőre, mintha régóta ismernénk egymást, de ez gondolom normális. Ha rossz lesz a randi, hát ez van. Jobban izgulnék, ha olyan emberrel randizom, akit már eleve ismerek és szeretném, hogy jól alakuljon, de ott meg legalább az nincs meg, hogy idegen és nem tudom, mit “lehet” mondani, mivel lehet viccelni stb szóval ott legalább tudom magamat adni eleve.

De egy idegen az internetről azért nem az a kategória, amin szétizgulom magamat. Max attól félnék, ne valami kattos legyen akit nem lehet lerázni, ha esetleg nem szimpatikus.

ma 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es köszönöm a választ! És az mennyire kellemetlen számodra ha a srác akivel találkozol izgul? Nyilván nem brutálisan de valamelyest a nők ezt biztos észreveszik. Izgul, szeretne tetszeni, és kíváncsi meg mondjuk nem az a típus aki folyamatosan idegen nőkkel találkozik, ritkán veszi rá magát.
ma 08:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy izgulok. Főleg attól, hogy mi van, ha agresszív.
ma 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább izgulok, hogy tetszeni fogunk-e egymásnak vagy egy másik unalmas és kényelmetlen tali lesz, mint majdnem az összes ahonnan menekülni akarok és kifogást kell találni, hogy gyorsan leléphessek.
ma 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tehát van izgulás és inkább negatív ha jól értem. Pozitív izgulás nincs ?


És a férfi oldaláról az izgulás mennyire gáz női szemmel?

ma 10:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem szokott lenni. Általában a férfiak nem jók a képkészítésben, meg úgy fizikailag annyira nem vonz senki se, élőbe dől el, hogy kedvelem-e a humorát, stílusát, jól el tudunk-e beszélgetni és a többi. Amíg ezt nem tudom, nem igazán izgulok pozitívan egy idegen miatt, akiről azt se tudom még tetszik-e. Ez természetesen egyénileg rám igaz, más nőről nem tudok nyilatkozni.

Miért lenne gáz? Emberi tulajdonság, akár pozitív, akár negatív izgulás teljesen érthető egy kis empátiával.

ma 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!