Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami baja lehet a fiamnak?

Figyelt kérdés

50 éves vagyok. Van egy 21 éves fiam. Komolyabban elkezdtem aggódni érte az utóbbi pár hétben, mivel még sosem hozott haza lány, nem volt még barátnője.


Szoktam vele beszélni erről. Buliban csókolózgatások voltak a részéről, de más nem.


Ahogy elnézem nem is nagyon érdekli az egész.


Azért sem értem, mert a legjobb barátainak van barátnője, a társaságában csak neki nincsen.


Sajnálom, mert különben nagyon helyes fiú. Folyamatosan eddz, heti 4-5x. Jól néz ki, sportos, izmos, helyes. Okos, egyetemre jár, most fog dolgozni mellette.


Amit megfigyeltem, és rossz szokásának tudom be, az a gyakori anime nézés. Japán meséket néz szabadidejében. Ennyi idősen ezt erősen furcsállom.


Nem meleg egyébként. Erről megkérdeztem.


Mit gondoltok erről az egészről? Nektek, hogy viselkedik a hasonló korú gyereketek (ha van)?



2023. szept. 10. 00:22
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
78%

Igen baja az biztosan van veled, hogy nem felnőttként kezeled, aki tud saját döntéseket hozni és ahogyan jó neki.

Egyébként még nagyon fiatal, és ha tényleg helyes és izmos, tapadni fognak rá a lányok.

2023. szept. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
82%

Biztos nem akar ezzel foglalkozni, majd ha befejezte a tanulmányt, akkor veszi komolyabban.

Párkapcsolatban elég sok időt vesz el, gondolom először a karrierjére és hoobbira koncentrál.

Ő dönti el, hogy mit szeretne.

Neked ebben beszólásod nincs.

2023. szept. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
83%
Én is nézek animét, semmi fura nincs benne, elég sok felnőtt ember nézi.
2023. szept. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon visszatetsző így beleavatkozni a legszemélyesebb ügyébe, a párkeresésbe, a szexuális viselkedésébe.


a) Lehet, hogy meleg, csak nem meri bevallani neked. Esetleg még maga is küzd az érzéseivel.


b) Lehet, hogy egyszerűen aszexuális. Nincs motivációja szexuális kapcsolatra. Vagy a kötöttségeket viseli rosszul és ezért nem akar senkit maga mellé.


c) Lehet, hogy van/volt kapcsolata, csak neked nem akarja mondani. Ha ilyen illetlenül érdeklődő vagy, akkor meg is értem.


Bántja, hogy még az is baj neked, hogy animékat néz. Más szülő azért tépi a haját, mert a gyereke részegen jár haza, vagy elhanyagolja kötelességeit, te meg egy ilyen ártatlan és olcsó kedvtelést is rossz szemmel nézel.

Gyakorlatilag nálatok otthon gondolatrendőrség van, és a fiadnak csak azt szabad nemhogy csinálnia, de gondolnia és éreznie is, amit te helyesnek tartasz.

2023. szept. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
38%

Nem bántásból, de erős a gyanúm, hogy ez a 21 éves fiú, ez te magad vagy, csak "szülőként" írtad ki a kérdést, mert kicsit feszélyez, még online is a tudat, hogy magadról írnál sorokat.


Az én anyám nem tud ennyi info-t rólam, vagy legalábbis nem ilyen mélységekig, azért van egy olyan dolog, hogy magánélet, ha a gyereke vagy, ha nem. Ez a jellemzés nem egy szülőre utal.


Tegyük fel egy pillanatra, hogy szülő vagy, mégis mit vársz a gyakori népétől?


Plusz ha ilyen a jellemzésed a saját "fiadról", hogy nagyon helyes fiú. Folyamatosan eddz, heti 4-5x. Jól néz ki, sportos, izmos, helyes. stb. az elfogultság egy szülő részéről, mert a saját gyerekét mindenki szebbnek látja, vagy akarja látni, mint amilyen valójában. Ez nem lehúzás, de őszintén, ez tény, mert lehet, hogy a lányok meg nem így gondolják.


Ha pedig ide kiír valaki egy kérdést arról, hogy mi lehet a baj, akkor semmi önismerete nincs, és egy tutyimutyi alaknak tűnik, hisz ha tudod mi a baj, a probléma, akkor már csak tenni kell ellene, és megszünteted a bajt, amíg nem ismered fel, hogy mi a hiba, addig nem is tudsz rajta változtatni.

2023. szept. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
96%

Tetszik, nem tetszik, a mai világ már nem arról szól, hogy csajozás, házasság, gyerek, unoka... Sokkal elhidegültebb az emberiség, azt se tudod, ki a szomszédod, sokaknak nincs semmilyen társasága, virtuális világban élnek, jóval nehezebb a társkeresés. És még valamit mondok: sokan így érzik jól magukat, eszük ágában társas életet élni, úgyhogy ne kezdj szervezkedni a háta mögött, mert attól csak rosszabb lesz. Majd lesz barátnő, ha lesz, ha meg soha nem lesz, olyan is van. Lassan a fél emberiség egyedül él, legalább is a fejlett modern világban.

És 10-ből 8 fiatal ugyanilyen ám, csak azokat nem látod, mert mind, mind, mind a 4 fal között van, és azt se tudod, hogy léteznek.

2023. szept. 10. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
35%

Azért nem barátnőzik mert a legtöbb lány rettentő gonosz, ítélkező.. és magasabb lovon csücsül mint a Parlament, és a személyes kedvencem: AMerikai médián nevelkednek és az elvárásuk is olyan (holott szaros kis országban élünk) :/ (hagyjuk a kivételek dumát..szinte csak ilyennel találkozni)


annyi hogy még az ő korosztályában rengeteg az éretlen..sztem majd változni fog, no para.

2023. szept. 10. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
28%
*én még messze vok ettől.. jelenleg nőm sincs.. de előre félek am ettől egy picit :D most ahogy állnak a dolgok.. fuhh 15 év múlva mi lesz?? sztem a 90 es években könnyebb volt apának lenni.
2023. szept. 10. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
0%
Xd..
2023. szept. 10. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
67%
Jelentkezem tesztalanynak. N
2023. szept. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!