Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami baja lehet a fiamnak?

Figyelt kérdés

50 éves vagyok. Van egy 21 éves fiam. Komolyabban elkezdtem aggódni érte az utóbbi pár hétben, mivel még sosem hozott haza lány, nem volt még barátnője.


Szoktam vele beszélni erről. Buliban csókolózgatások voltak a részéről, de más nem.


Ahogy elnézem nem is nagyon érdekli az egész.


Azért sem értem, mert a legjobb barátainak van barátnője, a társaságában csak neki nincsen.


Sajnálom, mert különben nagyon helyes fiú. Folyamatosan eddz, heti 4-5x. Jól néz ki, sportos, izmos, helyes. Okos, egyetemre jár, most fog dolgozni mellette.


Amit megfigyeltem, és rossz szokásának tudom be, az a gyakori anime nézés. Japán meséket néz szabadidejében. Ennyi idősen ezt erősen furcsállom.


Nem meleg egyébként. Erről megkérdeztem.


Mit gondoltok erről az egészről? Nektek, hogy viselkedik a hasonló korú gyereketek (ha van)?



2023. szept. 10. 00:22
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
71%
Lehet hogy bzi csak nem meri bevallani
2023. szept. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
22%

Látjátok csajok?

Ez vár a ti fiacskáitokra is ha lesz és felnő. Majd lehet sopánkodni, értetlenkedni, jameg lepontozni. De aztán emlékezhettek rá miféle világot hoztatok létre, és milyen szép férfiként élni ebben a világban. Öngólt rúgtatok

2023. szept. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
91%
Semmi baj nincs vele.
2023. szept. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
77%

Eszembe nem jutna ilyenről a szüleimmel beszélgetni.


Huszonévesen én se vittem haza senkit se.

Buliztam állandóan, sok alkalmi partnereim is voltak,de őket nem vittem haza,mert az otthonom nem kupleráj.

2023. szept. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
91%
Csak simán sikertelen a lányoknál. Szerintem felesleges ebbe többet gondolni, mint amit kellene.
2023. szept. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
14%

Lehet csak átlagos a pöcse (13-16cm)


És úgy van vele az átlagos az egyenlő értéktelen a lányoknak.

2023. szept. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
A Japán "Mesék" avagy animék közt van ami felnőtteknek készül. Amúgy sok szülő szereti a gyerekét jobbnak látni mint amilyen, az enyémek is holott nem vagyok egy nagy durranás. 23f
2023. szept. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

Még nem olvastam el az összes választ. Néhányra ami az elején volt, reagálnék.


Onnan tudom róla ezeket, mert jó a kapcsolatunk. Igaz nem a legszorosabb apa-fia viszony, de rendes gyerek, ha kérdésem van felé örömmel válaszol még ha látom, hogy kellemetlen, kínos is neki a téma.


Arról is tudok, hogy lányok "tapadnak rá". Volt, aki buliba invitálta, de elutasította.


Nekem ez azért érdekes, mert ennyi idősen én abszolút máshogy álltam a dolgokhoz. Buliztam, csajoztam, ismerkedtem egyetemen. Ő nemigen ismerkedik lányokkal.


Arra meg hogy jobbnak látom, mint amilyen, annyit reagálnék, hogy több kollégám is megkeresett azzal, hogy a fiamnak van-e barátnője, merthogy a lányuknak tetszik. Ezt elmeséltem a fiamnak, válasza: Hehh, rendben. Nem igazán érdekelte. Biztosan nem meleg, mert nem támogatja a pride-ot, és vannak fenntartási melegekkel kapcsolatban.


Persze hálás vagyok, mert nem drogozik, cigi szagát is utálja. Bulizni olyan 16-19 éves koráig járt azt tudom, elvileg most már megunta.


Tényleg féltem, hogy valami nincs rendben vele. Anyjával szétmentünk 9 éves korában. Volt egy időszak 10-12 éves korában, hogy sírt éjszakánként, vele kellett aludnom, ugyanez anyjával. Remélem nem tört el benne semmi akkor.

2023. szept. 10. 14:47
 19/36 anonim ***** válasza:
92%

Nincs semmi baj vele.

Ő nem az a bulizós típusú és nem szereti a nyomulós nőket.

2023. szept. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
56%
Egyedul az apjaval van gond. A gyerekkel semmi baj.
2023. szept. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!