Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami baja lehet a fiamnak?

Figyelt kérdés

50 éves vagyok. Van egy 21 éves fiam. Komolyabban elkezdtem aggódni érte az utóbbi pár hétben, mivel még sosem hozott haza lány, nem volt még barátnője.


Szoktam vele beszélni erről. Buliban csókolózgatások voltak a részéről, de más nem.


Ahogy elnézem nem is nagyon érdekli az egész.


Azért sem értem, mert a legjobb barátainak van barátnője, a társaságában csak neki nincsen.


Sajnálom, mert különben nagyon helyes fiú. Folyamatosan eddz, heti 4-5x. Jól néz ki, sportos, izmos, helyes. Okos, egyetemre jár, most fog dolgozni mellette.


Amit megfigyeltem, és rossz szokásának tudom be, az a gyakori anime nézés. Japán meséket néz szabadidejében. Ennyi idősen ezt erősen furcsállom.


Nem meleg egyébként. Erről megkérdeztem.


Mit gondoltok erről az egészről? Nektek, hogy viselkedik a hasonló korú gyereketek (ha van)?



2023. szept. 10. 00:22
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
83%

"Volt egy időszak 10-12 éves korában, hogy sírt éjszakánként, vele kellett aludnom, ugyanez anyjával. Remélem nem tört el benne semmi akkor."

Gondolom eltört. Kár, hogy akkor nem tudtatok erről beszélgetni. Talán még nem késő. (Nem hagytátok el, köztetek nem működött, találhat, bízni, élni és szeretni kell)

2023. szept. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
67%

#28

Te említetted a homoszexualitést a kérdésedben, nem magamtól hoztam fel.

Másrészről, minden elvált szülő gyermeke traumatizált. Van aki jobban, van aki kevésbé.

Tényleg egy idióta vagy, ahogy valaki már írta előttem...

Na csá "fater"!

2023. szept. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim válasza:
67%
Hagyd békén a fiad.
2023. szept. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
0%

Jól teszed, hogy foglalkozol az üggyel, mégiscsak a fiad, nehogy idős korára egyedül maradjon.

Így a leírtak alapján, azt gondolom, hogy egyszerűen elsiklottak mellette a lányok, nők, nem tette meg azokat a lépéseket, amiket már rég kellett volna. S így ha kezdő, ki fogják szúrni egyből.

De nincs más lehetősége, hogy Kezdeményezzen, Ha tetszik neki valaki, attól még, hogy egyből nem jár vele PalvinBarbi2, vagy 1-2szer pofára esik, még értékes ember lehet.

2023. szept. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
43%
Nálunk családi vonás a késői párkeresés. Bőven 20 év felett kezdte minden családtag, beleértve a gyerekeket. Addig nem foglalkoztak csajozással vagy pasizással.
2023. dec. 11. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Igen. Eltört benne valami. Erről kéne beszélgetni, ha tud és akar. Az édesanyja mit gondol minderről?
2023. dec. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!