Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami baja lehet a fiamnak?

Figyelt kérdés

50 éves vagyok. Van egy 21 éves fiam. Komolyabban elkezdtem aggódni érte az utóbbi pár hétben, mivel még sosem hozott haza lány, nem volt még barátnője.


Szoktam vele beszélni erről. Buliban csókolózgatások voltak a részéről, de más nem.


Ahogy elnézem nem is nagyon érdekli az egész.


Azért sem értem, mert a legjobb barátainak van barátnője, a társaságában csak neki nincsen.


Sajnálom, mert különben nagyon helyes fiú. Folyamatosan eddz, heti 4-5x. Jól néz ki, sportos, izmos, helyes. Okos, egyetemre jár, most fog dolgozni mellette.


Amit megfigyeltem, és rossz szokásának tudom be, az a gyakori anime nézés. Japán meséket néz szabadidejében. Ennyi idősen ezt erősen furcsállom.


Nem meleg egyébként. Erről megkérdeztem.


Mit gondoltok erről az egészről? Nektek, hogy viselkedik a hasonló korú gyereketek (ha van)?



2023. szept. 10. 00:22
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Persze, mert aggódom érte... Kösz.
2023. szept. 11. 13:06
 22/36 anonim ***** válasza:
63%

Téged egyébként ez miért is zavar? Az ő élete, ha nem vágyik ilyesmire, akkor nem.


Engem már óvodás koromban érdekeltek a lányok, 12 éves koromban szexuálisan is.


Ellenben az öcsém 16 éves és soha egy olyan megnyilvánulása nem volt hogy érdekelnék a lányok.


Lehet hogy egész egyszerűen aszexuális és nincs ilyenre igénye. Léteznek ilyen emberek, de ettől még nem lesz kevesebb másoktól.


Az animéknek meg ehhez semmi köze nincs. 25-30 éves embereket ismerek akik rendszeresen néznek, ez egy hobbi, olyan mintha filmet néznél, az animáció nem egyenlő azzal hogy gyerekeknek készült. Ezek az ismerőseim párkapcsolatban élnek és ennek a hobbijuknak köszönhetően ismerkedtek meg a párjukkal az interneten.

2023. szept. 13. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 NTBS ***** válasza:
100%
Semmi. Nem biztos, hogy mindenről tudsz.
2023. szept. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 Andi80018 ***** válasza:
42%
Ez a gyerekkori trauma valószínű meghatározza a lelkivilágát, nőkhöz való viszonyát. Persze attól még lehet később rendes párkapcsolata, de lehet tudat alatt befolyásolják a gyerekkorban lévő válás eseményei.
2023. szept. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
73%

Szia! Én segítő szándékból kérdezek:

Együtt vagytok az anyjával? Vagy elváltatok? Ha igen, hány éves korában? Milyen volt a gyermekkora?

Nekem a leírás alapján (akár az apja vagy, akár maga a srác) az jön le, hogy a fiú tele van szorongással, komplexussal, gátlással.

Az, hogy nagyon helyes... ezt nem te döntöd el, hanem a nők. Márpedig a helyes férfiakra buknak a nők. Azoknak még csak csajozni sem kell, mert kb a nők szedik fel őket.

Elhiszem, hogy TE annak látod. De nekem erős a gyanúm, hogy ha mi látnánk, egyáltalán nem így gondolnánk.

2023. szept. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen. Normális.
2023. szept. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
50%

"Biztosan nem meleg, mert nem támogatja a pride-ot, és vannak fenntartási melegekkel kapcsolatban."

Nos, nagyon sok homoszexuális és biszexuális férfi és nő sem támogatja a Pride-ot, nem vonulnak fel, és nem mutogatják a másságukat sem a sajátjaik felé, sem a heteroszexuális többségi társadalom felé.

Ettől még lehet homo- vagy biszexuális, de az is elképzelhető, hogy aszexuális.

És a kiegészítő információk alapján az is lehetséges, hogy a válás okozta trauma okozza nála ezt a gátlásosságot, de az is elképzelhető, hogy inkább a tanulmányaira fókuszál, és megelégszik addig az önkielégítéssel is.

Annyi biztos, hogy a kérdéseidre nem itt fogod megkapni az adekvát válaszokat olyan kérdésekre, amelyeknek a a hátterére vajmi kevés rálátása van a gyakori kérdések felhasználóinak, de ahogy elnézem, neked sem sok ismereted van ezekkel kapcsolatban vasárnapi apuka létedre...

2023. szept. 14. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

Erről a meleg témáról álljatok le. Akkor úgy mondom, hogy utálja a melegeket.


De ebből milyen trauma lehetséges? Úgy értem rengeteg szülő szétmegy, mégsem lesz gátlásos a gyerekük.

2023. szept. 14. 08:12
 29/36 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem a gyereknek semmi baja,csak az apja egy idióta.
2023. szept. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

"rendes gyerek, ha kérdésem van felé örömmel válaszol még ha látom, hogy kellemetlen, kínos is neki a téma"

Ha te is látod, hogy kellemetlen, kínos neki a téma, akkor csak azért válaszol (de nem örömmel!), mert rendes gyerek.

2023. szept. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!