Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 170 centis 30+ férfi hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170 centis 30+ férfi hogyan kaphat csinos nőt ha nem úgy néz ki ahogy a mai nők elvárják?

Figyelt kérdés
tegnap 20:50
1 2 3 4
 21/35 he84 ***** válasza:
71%
Még annyi, hogy nekem átlagos, kissé fiús nőként sokkal jobb fej és értékesebb barátom van, mint te valaha is lennél kérdező, meg a hozzád hasonlók. Pedig nem gazdag és nem ilyen rossz, mint te. Szerencsére ő egyenrangúnak tart, tisztel, odaadó, gyengéd, kedves, türelmes és őszinte is, akivel mindent meg lehet beszélni normálisan. Ennyi!
tegnap 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

#21


És ez kit érdekel? Te alapból fiúsnak tartod magad, kvázi valami gagyi barátod lehet. Tudod mikor a moslék azt gondolja, hogy ő a legfinomabb étel mert a disznó megeszi attól még nem lesz az..

tegnap 22:17
 23/35 anonim ***** válasza:
69%
Valódi párkapcsolatra alkalamtlan vagy, egy luxusprostit meg nem tudsz megfizetni hosszú távon. Hát ez ilyen... Ha teleszart búvárruha vagy, és a személyiséged is hányadék, akkor legalább pénzed legyen ugyebár. Ha az sincs, akkor marad a Gyakorin hisztizés.
tegnap 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
61%
Na megvan a megoldás, te magad fejtetted meg. Perkálj 100milliót és lesz olyan nőd amilyet akarsz.
tegnap 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
88%
Ez az ember lenne aki régebben zaklatott egy pizzafutár lányt?
tegnap 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 he84 ***** válasza:
Ebből is látszik milyen undorító és lekezelő vagy kérdező. És akkor mi van, ha kissé fiús nő vagyok? Bár inkább mások szemszögéből mondom a fiúsat, attól még ugyanúgy nő vagyok. Nem negatívum az mindig, legalábbis nem kéne annak lennie, mert mellette van bőven sok nőies megnyilvánulásom is, főleg gesztusokban, még a szexben is. Erről az én hozzád képest normális barátom erősített meg teljesen magától rákérdezls nélkül és boldogok vagyunk már 5 éve. A barátom nem gagyi, hanem egy normális, átlagos igazi férfi, aki elfogadja a nem csupasz, természetes nőket is, sőt, szereti az ilyen típusú nőket, ez neki előny! Emellett szeret engem a személyiségemmel és egyéb jellemzőimmel együtt is bőven. A hasonlatod is undorítóan lekezelő veled együtt.
tegnap 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
76%
Az sokat segít, ha nem sírsz folyamatosan milyen nehéz csajozni. Neked a csaj csak azért kell, mint a kocsi: villogni vele. Ezt elég gyorsan leveszik a nők és elég kevés nő szereti.
tegnap 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

#26


Csak átfutottam amit írtál és mivel van pár sör már bennem nem teljesen figyeltem, de engem ez nem érdekel, nem érdekel a nyomorod, nekem szép és csinos nő kell. Az, hogy sok férfi beéri alacsony színvonalú nőkkel meg olyanokkal mint te, az egy dolog, én nem fogom. Nem tudnék vonzódni egy olyan nőhöz akihez nem vonzódok szexuálisan és ebben magas a mérce.

tegnap 22:52
 29/35 anonim ***** válasza:
73%
28 Oké, de ne reklámozd itt is hogy impotens vagy és már csak az extra vizuális ingerre áll fel. Azért ez nem valami nagy büszkeség.
tegnap 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

#29


Csúnya nőként csak ezt tudtad leírni, hogy impotens vagyok? Ez nem valami nagy büszkeség.

tegnap 22:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!