Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kedves, intelligens, aranyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kedves, intelligens, aranyos vékony csinos lányokért tényleg hosszú sorok állnak nehéz ilyen barátnőt találni nagy a küzdelem értük?

Figyelt kérdés
ma 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Én ilyen vagyok, az tény, hogy mindig vannak jelentkezők, de a nagy őt még nem találtam meg. Azt nagyon nehéz, mert valahogy nekem mindig az érzelmileg elérhetetlenek kellenek…ez egy átok eskü.
ma 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Általában igen, vannak jelentkezők, de azért nem egyszerű a társkeresés ott sem. Kérdező, a csinos nőknél mindig vannak jelentkezők.
ma 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Nekem nem alltak hosszu sorok, de szerencsere megtalaltam a paromat, aki volt olyan bevallalos, hogy beprobalkozzon☺️
ma 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Úgy alapvetően a kívül -belül normális emberekre nagy a kereslet, szóval nagy a konkurencia.

Szerintem két út jàrható:felfejlődsz arra a színvonalra,amit te magad is szeretnél megkapni,második opcióként pedig beéred azzal, amilyen jelenleg vagy és ennek megfelelően Tehát vàgyhatsz kedves, intelligens társra,te is megérdemled a boldogságot, viszont ehhez azért nem àrt,ha életedben hàrom könyvnél többet olvastàl,sportolsz,odafigyelsz magadra, empatikus vagy,stb.

ma 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*és ennek megfelelően keresgélsz.
ma 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Egyértelműen nagy a kereslet igen.


És sokan szeretnének egy ilyen lányt.


Az már más kérdés, hogy hol található még meg a 4 falon kívül.

ma 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%

Az iskolákban. Alapvetően felnőtt ember akkor kedves, ha normálisan viselkednek vele és kevés előítélete van, amihez kevés rossz tapasztalat kell, aranyos pedig csak fiatalabb szokott lenni, egy nő sem aranyos, csak lány.


Menjetek nézzétek meg a gimiket, ha gyerekszemélyiséget akartok. Igazából ez nem is személyiség, hanem annak a hiánya(fejlődésben vannak még, mert még keveset tapasztaltak). Ez a felnőtt kategória, váltsatok!

ma 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%

Képzeld el, hogy még a csúnyábbaknál és a molettebbeknél is sorok állnak!

Nem 1 ilyet tudok. Szegényke tényleg csúnya mint a bűn mégis kb 2 havonta váltogatja a pasikat! Persze nem a fullos jóképűeket, hanem az olyan átlagosakat.

ma 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8. Ez hazugság az átlagos nők sem kellenek a kutyáknak sem tudom mert rengeteg nővel dolgozom olyan a munkahelyem átlagosnő kutyának sem kell csak a csinos vonzó nők kellenek
ma 15:37
 10/11 anonim ***** válasza:
71%
Ez nem hazugság. De amit te írsz na az már lehet, hogy az. Meg amúgy is minek kötné a kolléganőd az orrodra, hogy éppen mikor kivel kavar vagy épp van e valakije mégha csak pár hónapig is tart a dolog?..
ma 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!