Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vidéken vannak még jó nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vidéken vannak még jó nők, vagy minden ambíciózus, csinos csaj Pestre meg külföldre költözött?

Figyelt kérdés

Szeretnék tehermentesen egy házat venni magamnak, de az árak miatt ezt csak vidéken tehetem meg. Ami viszont elbizonytalanít, hogy vidéken bárkinek, akinek vannak ambíciói, fejlődni akar stb. az első cél Pestre vagy külföldre költözni.


Ha most veszek magamnak egy kérót valami vidéki kisvárosban vagy faluban, ahonnan távmunkában bedolgozhatok, akkor van esély kellően művelt, igényes társat találni, vagy tényleg csak a dohányboltos-műkörmös-háztartásbeli kategóriák vannak jelen?


Akad nő, aki az irodalmat szereti, nem az elfbárt? Nincsenek igénytelen tetkói, csak ambíciói? Nem a fenekét növeszti, hanem a megtakarításait?


tegnap 11:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Vidéken élek, van diplomám, nyelvvizsgám, nincs tetkóm és sose cigiztem. Több ilyen nőt is ismerek. Sőt munkahelyünk is van, nyaralni járunk és könyveket vásárolunk.

Maradtak még vidéken is rendes, csinos, inteligens nők.

Ne izgulj!

Sok sikert!

tegnap 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%
Ami a kérdésben szerepel nem teljesen hülyeség. Ahogy a középosztályt lebontja a rezsim úgy csökken a jó nők száma vidéken. Egész intenzíven költöznek Pestre vagy külföldre, mert a megélhetés egyre gyatrább. Nyilván nem lehet megszüntetni egy réteget, de nagyon csökken az arány saját megfigyelés alapján.
tegnap 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%

Amikor hallod, hogy "bunkó pestiek" nyugodtan vedd magadra.


Te komolyan gondolod, hogy Magyarországon aki nem Pesten él annak nincsenek ambíciói, igénytelen és csúnya?

Az eszem megáll :D


Jelentem ha fizetnének sem mennék a fővárosba lakni.

Otthonról dolgozom mint könyvelő és képzeld el még jól is nézek ki.

Üdv Tatabányáról.

tegnap 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
Nálunk pl bolti eladó munkát sem lehet találni 40km-es körzetben. Ilyen helyen kitörölheti az ambícióival. Itt 10 millió egy normálisabb, felújítandó ház. C falvakban 3-5m. Gondolom max ilyenre van pénzed, szóval ne nagyon válogass.
tegnap 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%

Én is vidéken élek, és tény hogy itt is nehéz az igényes pártalálás... Viszont Pesten meg úgy tapasztaltam, hogy a sok férfi megy virágról virágra, mert úgy érzi hogy megteheti.

Nekem is van több diplomám, nyelvvizsgáim, műveltségem, kulturális igényeim, ambícióim, jól nézek ki, nincs tetoválásom, és cigizni se cigiztem soha (bár ennek nem sok köze van az egészhez szerintem).

tegnap 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%
Eleve mo.-n a szebb nők többsége keleti és észak-keleti
tegnap 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15%
Mindenképpen kevesebb van, én is egy kisebb városból származom és a barátaim, akik hazamentek mindig erre panaszkodnak, hogy szökőévente jön össze egy randi, az értelmes nők többsége már férjhez ment vagy elköltözött. Pesten nyilván sokkal nagyobb a választék, igaz, hogy aránylag jóval több van, aki nem akar családot, de még így is könnyebb.
tegnap 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Elsősorban munka miatt mennek fel Pestre.
tegnap 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
itt csak Mancik vannak
tegnap 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
79%
Sokdiplomás, kulturált, nyelvekat beszélő férfi vagyok, saját lakással, egzisztenciával. Vidéken élek, sajnos nincs párom.
tegnap 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!