Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 170 centis 30+ férfi hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170 centis 30+ férfi hogyan kaphat csinos nőt ha nem úgy néz ki ahogy a mai nők elvárják?

Figyelt kérdés
tegnap 20:50
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
73%
Úgy, hogy a mai nők elvárásait a mai pasik teljesítik. Egy 30-as csávó nem mai. Ennyi.
tegnap 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

#7


Valószínűleg te is kevered a dolgokat. Attól, hogy milliós fizetésem van és van egy komolyabb autó alattam még nem kapok meg olyan nőt aki szép és csinos, mellette pedig szeret vagy jól színleli. Olcsó nőket megkaphatnék így de azok irrelevánsak számomra, kell az, hogy jól játssza a szerepét, az pedig még nem ez a kategória, oda milliárdos szint kell.


#9


Korábban is megmondtam, hogy sok itteni nővel ellentétben én nem ezen az oldalon élek.

tegnap 21:28
 13/35 anonim ***** válasza:
84%

12

Oké, tehát a világ nem úgy működik, ahogy elképzelted. Üdv a valóságban.

tegnap 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
80%

"Attól, hogy milliós fizetésem van és van egy komolyabb autó alattam még nem kapok meg olyan nőt aki szép és csinos, mellette pedig szeret vagy jól színleli. "


Pedig itt mindig ezt hangoztatjátok hogy elég a lóvét virítani, meg a bankkártyáta izgulnak a nők. Na hol van akkor ez a híres logika? Akkor ez mégsem lesz elég, itt a válasz.

tegnap 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

#14


Egy prostihoz elég 20 ezer forint, egy olcsó aranyásóhoz pár millió forint, de egy olyan szép és csinos nőhöz aki teljesen megtudja adni a barátnőfeelinget ahhoz több 100 millió forint szükséges.

tegnap 21:49
 16/35 anonim ***** válasza:
75%

15

Akkor szerezz ennyi pénzt...

tegnap 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 he84 ***** válasza:
58%
Hát eléggé szomorú ez kérdező, hogy csak mert gazadag vagy és más gazdagoktól is szomorú, hogy csak mert azzal hencegtek, hogy ennyi.annyi pénzetek van, kocsi, meg luxus, akkor azt hiszitek, hogy nektek egy csinos, szép nő jár, aki vagy szeret, vagy úgy tesz, mintha szeretne (persze tisztelet a kevés kivételnek). Senkinek nem jár alanyi jogon alapból a másik, hanem tenni kell érte, ám lehetőleg normálisan, nem így. Nagyon szomorú ez, de inkább undorító. A nők nem kellékek, nem a villogásról szól az élet, legalábbis normális esetben nem. Nekem nőként az ilyen férfi undorító, beképzelt, felszínes, lekezelő és taszító. Na meg ez is, hogy az se baj, hogyha csak úgy tesz, mintha szeretne téged,... Keresgélj átlagos nőket, a belső sokkal fontosabb, a külső idővel évek múlva változik, a belső jobb esetben nem igazán. Bár ilyen hozzáállással, ameddig így állsz hozzá, inkább nem javaslok semmilyen nőt se.
tegnap 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
68%

Aki árucikknek tekinti a nőt, az fizesse meg az árát. Olyan a világon nincs, hogy adható-vehető tárgyként tekintek a nőkre, de azért elvárom, hogy a semmire velem legyenek.


Ha prostit akarsz, fizesd meg!

tegnap 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

#18


Minden szép és csinos nőn ott van az árcédula tévedés ne essen. A csúnya és átlagos nők akik itt kommentelnek azok általában nem értik ezt meg.

tegnap 22:06
 20/35 anonim ***** válasza:
68%

19

Ok, akkor fizesd meg, ami azon az árcédulán van. Nekem mindegy, milyen tévképzetekben élsz.

tegnap 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!