Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak észre sem vesznek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak észre sem vesznek, mióta frufrum van?

Figyelt kérdés

Szóval a problémám az, hogy szerintem sokkal jobban nézek ki frufruval, mint anélkül. Egy fodrász ajánlotta, hogy próbáljam ki, mert hogy szerinte az én arcomhoz illik.


Egy éve hordom, és most nagy dilemmában vagyok, hogy visszanövesszem-e, vagy hagyjam, de nekem egyszerűen már nem tetszik annyira az arcom frufru nélkül... Szerintem a frufrus verzióm az én igazi énem, az igazi karakterem.


Sajnos valószínűleg a férfiak nem így látják. Régebben rendszeresen megnéztek a pasik, meg is fordultak utánam, megszólítottak stb, na mióta frufrum van, azóta átnéznek rajtam.


Leszögezném, hogy szeretnék tetszeni a férfiaknak, szeretnék bepasizni, és ezt nem is szégyellem, mert unom már az egyedüllétet, de úgy néz ki, hogy ha "önmagam" vagyok, akkor ez így nem fog menni... Vélemények, ötletek?



tegnap 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Így látatlanba nehéz megmondani. Amúgy a párkapcsolat nem csak a külsőn múlik. Nyilván azon is de nem csak azon.
tegnap 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, meg köszönöm a privátokat is, de nem akarok képet küldeni, mert valahogy nem vonz, hogy felkerüljön a fejem a napiszarra, és onnan a büdös életbe ne tudjam többé levakarni.


Köszönöm a megértést :D

tegnap 22:05
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Nehéz elképzelnem pasiként, hogy egy nő nem vonzó számomra, csak azért mert frufruja van.
tegnap 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Ha lenne kedved megismerni egy frufruz szerető férfit, írj rám. :)

tegnap 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne sajnáld ; nem hozzád valók azok a férfiak akiknek így nem jössz be te egyedül vagy jó .
tegnap 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!