Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Általában tényleg,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Általában tényleg, ezért vesznek el egy nőt?

Figyelt kérdés
Mert az asszony csúnyán szólva felcsináltatja magát. Azt veszem észre a legtöbb kapcsolatba így megy,felcsináltassák magukat,aztán rákényszerül a pasi ,hogy elvegye a nőt. Tényleg egy gyerek kell ehhez,?
2018. jún. 25. 21:49
 1/8 anonim válasza:
76%

Ha a gyerek miatt kènyszerül rà a férfi, hogy elvegye a nőt, az màr régen rossz.

Úgy gondolom a nőnek is megalázó, mert mindenki azt beszèli a háta mögött, hogy csak a gyerek miatt vette el.(természetesen nekem is van ilyen a környezetemben)

Arról nem is beszèlve hogy egy gyerek miatt kötött hàzassàg édeskevés ahhoz, hogy a szeretett fèrfit magàhoz làncolja az anyuka. (Sok esetben így akarjàk megfogni a férfit ami elèg szomorú)


Mi boldog házasságban élünk 3ève, mèg egzisztenciàt èpítünk, ezért nincs gyerekünk. De ha gyerek miatt akart volna elvenni a férjem, lehet hogy inkàbb nemet mondtam volna. A hàzassàg intèzmènye a szerelemről szól.


27/N

2018. jún. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Baromság! Nálunk fordítva volt. Ha gyereket szeretne tőlem, előbb vegyen el feleségül. És bizony ő nagyon szeretett volna gyermeket, én viszont mindig tudtam, hogy csak házasságban szülök. Így is lett.
2018. jún. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2es akkor te is zsaroltad a pasidat! Szegénynek nem volt más választása,hogy elvegyen....ez szánalmas...
2018. jún. 25. 22:15
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Összeházasodtunk és 3 évre rá jött a gyermek.

Kb ez is volt a terv.

Kettesben, majd hármasban.

Sok ismerősünk nekünk is ezért házasodik.

Anno nálunk is megkérdezték jön a gyerek ? Persze majd egyszer jönni fog :)

2018. jún. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
2-es vagyok. Nem volt itt semmi zsarolás, szerettük egymást, egymással terveztünk. Annyi, hogy tudta rólam, hogy csak úgy nem szülök a vakvilágba, nekem fontos, hogy a gyermekem ne csak egy sima együttélős kapcsolatba szülessen. Nem voltak zsarolós, sakkban tartós beszélgetéseink, minden alakult magától, szerencsére ő is házasságban gondolkozott a kezdetektől.
2018. jún. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
71%
Ma már nem kényszeríthetik hogy vegye el, bár ettől eltekintve tényleg meglepően gyakori. Pont a minap gondolkodtam rajta hogy a legtöbb egyetemi ismerősöm mostanában házasodott és a nagy részük azért mert a csaj terhes lett.
2018. jún. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én szerelemből vettem el. Gyermekünk még nincs.
2018. jún. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az a durva, hogy egyik barátom pont így járt. Mondogatta, hogy szakít/szakított a csajjal és egyszer csak viszi orvoshoz. Mondom mit foglalkozol vele, oldja meg. Aztán kiderült, hogy terhes. Innen meg már mindenki tudja a történetet. Sőt, egyszerre 2 ilyen is volt a környezetemben és egyiknél sem vennék mérget rá, hogy adott pasi a gyerek apja. Az egyik srác meg is csináltatja az apasági tesztet, mert ő nem nyugszik bele ebbe (a csaj nem akarja, vajon miért?).


Velem ilyen nem lehetetett volna mert én szó nélkül hagyom ott az ilyet, bizonyítsa be, hogy tőlem van. Szerencsére most nem fenyeget ilyen veszély, mert a barátnőmmel jól megvagyunk és ha becsúszna egy gyerek, azt is teljes mértékben felvállalnánk viszont adott esetben nem lehet teljesen papucs az ember mert ez lesz a vége. Persze az is benne van a pakliban, hogy hibáztak csak túl sok az ilyen "véletlen" gyerek. Ez pedig a kisember sorsára is erősen rányomja a bélyegét. Állítólag anyámék is azért házasodtak... hát lehet van benne valami :P Én ezt nem engedném. Valami pszochológiai alkalmasságit vagy valamit előírnék a pároknak mielőtt gyereket vállalnak mert ha folyamat megy a veszekedés, akkor a gyerek szenvedi meg.

Ennél még az is jobb, amikor az anyuka megszüli a gyereket és talál valakit aki elfogadja vele együtt. Ő legalább szereti őket. Csak hát sok esetben a pénz beszél. Ahogy észrevettem, ez inkább a pénzesebb férfiakkal fordul elő. Szerencsére nekem egy vasam sincs, így nem áll fenn ennek a lehetősége :D

2018. jún. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!