Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak általában azért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak általában azért tisztán tartják a péniszüket?

Figyelt kérdés

Két barátom volt eddig. Az elsőnek nagyon tiszta volt a pénisze, persze mindennap fürdött, rendszeresen borotválta. Soha semmi panasz nem volt rá, még egy hosszú nap után is tényleg higiénia szempontból szinte tökéletes volt.


A második barátomé viszont rettenetes volt. Nem mindenhol szedte le a szőrt, volt hogy a fogamba akadt. Sose volt tiszta, mindig nagyon erős szaga volt, olyan tipikus pisi szaga volt. Mindegy nem akarom részletezni, nem is fürdött rendszeresen, és sokszor már kifogásokat kerestem, ha megkért hogy kapjam be neki, mert felfordult a gyomrom. (Még most is ha visszagondolok)


Tapasztalatlan vagyok még, de a második barátom annyira kiábrándított, hogy már ismerkedésnél is attól félek, hogy vajon engedjem hogy jobban összemelegedjünk az adott pasival, vagy vajon jobb most megállni, mert ha nála is később derül ki hogy nem tisztálkodik rendesen akkor az nagy csalódás.


Persze nem akarok általánosítani, inkább a nők véleményére vagyok kiváncsi (ők őszintébbek talán) nagyon gyakori az a jelenség, hogy a férfiak elhanyagolják a péniszük tisztaságát? Bocsi ha kicsit sértő kérdés, de annyira rossz volt az az élmény, hogy már akarva akaratlanul is félek hogy megint egy ilyen pasiba botlok.


21/L


2017. máj. 1. 00:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%

Elég gáz, ha valaki ilyen igénytelen disznó, hogy nem tanult meg rendesen tisztálkodni. Én mindig odafigyelek arra, hogy kívánatos legyen a farkam, nagyon szerették mindig az eddigi barátnőim, még hosszú nap után is, amikor nem volt épp idő lezuhanyozni egymásnak esés előtt.

29F

2017. máj. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
29%
Bocs, ha elárulok egy titkot. Deee...a nők se mind ápoltak. :) És nem feltétlenül az igénytelenekre gondolok itt.
2017. máj. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Én minden nap megmosom:D a farkam, 3-4 naponta borotválom.
2017. máj. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Nekem egy időben elég viharos volt a szexuális életem, voltak kalandjaim, de egyszer sem találkoztam mosdatlan, büdös pénisszel, még akkor sem, ha spontán jött össze az aktus. Sajnos, te kifogtál egy ápolatlan pasit, de azért a nagy többség nem ilyen.
2017. máj. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Te pedig lazán széttetted a lábadat egy olyannak, aki még fürödni is rest.
2017. máj. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
54%
Én különböző ázsiai esőerdőkbe utazok el csak azért, hogy a maláriás mocsárba mártogathassam a farkamat, amit aztán egész otthon-tartózkodásom alatt nem mosok meg. Nem azt mondom, hogy már leesett, de jó úton haladok efelé.
2017. máj. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Igen, készen állok egy szagláspróbára.
2017. máj. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
83%
Ez kegyetlen durva. Nem kell agódnod ilyet nem hiszem hogy találsz még.
2017. máj. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőm szokta megtisztítani.
2017. máj. 1. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Krukutyán Levente ***** válasza:
44%
Általában, de néha megesik, hogy vele söpröm le a morzsát a konyha asztalról és akkor kicsit morzsás lesz :/
2017. máj. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!