Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Általában miket csináltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában miket csináltatok első szexnél nem szüzen a partnerrel?

Figyelt kérdés

Orál, anál, pózok, stb. Ment minden amit szerettek vagy elsőnél még nem? Kort és nemet is.

Köszönöm.


2017. márc. 14. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez helyzettől és partnertől függ

ami belefér vagy amit a helyzet hoz

20

2017. márc. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
kb előjáték nélkül, egyből beleült a csaj, lovaglás, majd szemből beleélveztem. Tovább bírtam, mint számítottam. Ekkor szűz voltam, 23 évesen, most 31 vagyok. Más csaj nem volt
2017. márc. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor mondjuk leírhattad volna hogy az utolsó kettő partnerrel hogyan volt. :D vagy azokra amikre emlékszel.
2017. márc. 14. 19:25
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Első szexnél gyakorlatilag mindig ugyanaz a program nálam:


-puncinyalás akár 10-20 percig, vagy amíg a lány azt nem mondja hogy elég

-szex misszionárius pózban amíg el nem élvezek


Amúgy szeretem ha szopnak, szeretek egyéb pózokat is, de én legelső szexkor mindig az intimitást szeretem nagyon, ezeket pedig ettől kapom meg. Ledöntöm hanyatt a nőt az ágyra és onnantól kezdve nem hagyom hogy felkeljen a hátáról, amíg egyszer-kétszer el nem élvezett nyalás és dugás közben. Szeretem hogy alattam van, szeretem levetkőztetni, szeretem fogdosni, szeretek fölé tornyosulni, nyalni, ujjazni a puncit. Dugáskor meg jó összebújni, ölelkezni, csókolózni és jó amikor átkulcsolja a derekam a lábaival.


Későbbi alkalmaknál (akár másnap reggel is már, vagy nem sokkal az első menet után), aztán bőven szeretek más dolgokat is csinálni, amiket már írtam.

25/F

2017. márc. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy részletesen kifejtetted!
2017. márc. 14. 19:49
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
Ment. Nagyon megtaláltuk az összhangot. Kor:23 Nem: Nő
2017. márc. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A 4. mintha en lennek. Pont ez a recept nalam is. Bar en az oralt igenylem is. 69-be pl. Meg ugybis hogy fele terdelek es en diktalom a ritmust, de nem torokig tolva. A dugas szinten ugy hogyba csaj van alul, elorol es/vagy hatulrol.

De en a vegen a szajaba elvezek. Mert azt szeretem ha az ajkai a makkom korul vannak a csajoknak ha itt a veg.

2017. márc. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindent, amihez csak kedvem van. Én vagyok a főnök. Mindig. ;-)
2017. márc. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és hasonló dolgokat szeretek,mint a 4es...néha szokott lenni az én részemről is orál, de általában ez mindig az utána következő menetekben.
2017. márc. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2017. márc. 16. 02:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!