Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek milyen volt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen volt az első pettingetek, miket csináltatok és hány évesen?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 25. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
12 éves voltam azt hiszem, a lány pedig 17.
2016. ápr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

14 vagy 15 voltam... életem első fesztiváljára elmehettem a bátyám kíséretében és ott volt egy 19 éves csajszi aki csípte a szüzeket ;)

Szexen kívül minden volt végül

2016. ápr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17 évesen, barátom megujjazott. Jó volt:)
2016. ápr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

-egyáltalán nem kellemes, inkább fura.. utólag nagyon megbántam, mert nem voltam belezúgva, csak fél évig együtt voltunk és mintha kötelezően ennek kellett volna következnie

utólag, érettebb fejjel, már biztos szakítottam volna, sokkal hamarabb, a fiú csak mégjobbab belémesett és 1,5 évig utánam sírt, nem volt orgazmusom se.

-együtt aludtunk, levetkőztünk, kézzel maszturbáltunk a másiknak, simogatás, smárolás

-15, ő 17

2016. ápr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
17 szülinapom előtt kb két héttel. Régóta ismertem a srácot, de nem jártunk és utána se jöttünk össze. Ettől függetlenül nem bántam meg. A barátságunk se ment tönkre, mindketten úgy fogjuk fel, hogy volt egy jó esténk és kész :)
2016. máj. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy ideje jártunk.aztán együtt alvás ,hejett egymás bugyi/ boxerében matattunk.

én 3ujammal is belé hatoltam,közben smároltunk.

qrvàra élveztem a helyzetet.

de sajan több nem történt,peeig ha ratam mullik...


17,ő 15-16

2016. máj. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én 13 éves voltam a srác 15 éves, volt kölcsönös orál, ujjazott 1-2 majd 3 ujjal én pedig kivertem neki


19/L

2016. máj. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En 13-14 es a baratom is :) csaj ujjazas es faszveres volt . fel evig voltunk egyutt es kb mindennap ez ment . Egyszer sem elveztem el ....
2016. máj. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!