Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, első szexeteknél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, első szexeteknél mekkorát élveztetek? Sokkal jobb volt, mint amit előtte magatoknak csináltatok? Hány évesek voltatok és mennyi a lány? Ő már mennyire volt tapasztalt akkor?

Figyelt kérdés
2016. máj. 31. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
17 évesen volt az első szeretkezésünk. Nekem ő volt az első barátnőm, amikor kiverte, már akkor 8-10-et lőttem és 1-1,5 métert. Annyira jó volt. Az első szeretkezésnél meg megint nagyon nagyot. Semennyire se volt tapasztaltabb mint én, számára én voltam az első fiú. Most 26, 27 évesek vagyunk.
2016. máj. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%
Ezt a kérdéssort így, hetente bekopizza valaki?
2016. máj. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én 14 évesen veszítettem el a lány 16 éves voltsokkal másabb érzés volt és az első szexet 15 percen át bírtam; a lány is szűz volt
2016. máj. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Éppen, hogy elmúltam 17 akkor bnőm 18 vagy 19. Én voltam neki is az első. És persze, hogy sokkal jobb volt. :D
2016. máj. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én 14 éves voltam a barátnőm 16 éves

én szűz voltam, neki én voltam a második pasija és volt némi tapasztalata, sokkal jobb volt a szex mint amikor magamnak csináltam, azóta nincs maszti csak szex vele

én 21/F ő 23/L és együtt vagyunk azóta :)

2016. júl. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Melléfeküdtem és kézzel kényeztetett. Enyhén felé dőltem. Hatalmasat élveztem. Az álláig ellőttem, de beborította az egész felsőtestét. Én 19, ő 18 volt. Ő már nem volt szűz.
2016. júl. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!