Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak általában azért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak általában azért tisztán tartják a péniszüket?

Figyelt kérdés

Két barátom volt eddig. Az elsőnek nagyon tiszta volt a pénisze, persze mindennap fürdött, rendszeresen borotválta. Soha semmi panasz nem volt rá, még egy hosszú nap után is tényleg higiénia szempontból szinte tökéletes volt.


A második barátomé viszont rettenetes volt. Nem mindenhol szedte le a szőrt, volt hogy a fogamba akadt. Sose volt tiszta, mindig nagyon erős szaga volt, olyan tipikus pisi szaga volt. Mindegy nem akarom részletezni, nem is fürdött rendszeresen, és sokszor már kifogásokat kerestem, ha megkért hogy kapjam be neki, mert felfordult a gyomrom. (Még most is ha visszagondolok)


Tapasztalatlan vagyok még, de a második barátom annyira kiábrándított, hogy már ismerkedésnél is attól félek, hogy vajon engedjem hogy jobban összemelegedjünk az adott pasival, vagy vajon jobb most megállni, mert ha nála is később derül ki hogy nem tisztálkodik rendesen akkor az nagy csalódás.


Persze nem akarok általánosítani, inkább a nők véleményére vagyok kiváncsi (ők őszintébbek talán) nagyon gyakori az a jelenség, hogy a férfiak elhanyagolják a péniszük tisztaságát? Bocsi ha kicsit sértő kérdés, de annyira rossz volt az az élmény, hogy már akarva akaratlanul is félek hogy megint egy ilyen pasiba botlok.


21/L


2017. máj. 1. 00:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Ott és akkor kellett volna elutasítanod, amikor megérezted a szagot, vagy kiderült, hogy nem fürdik rendszeresen..Nem akarlak elkeseríteni, de van egy pár, aki nem figyel oda..bár ezt elég sokan hihetetlennek találják.

Nem egy randim volt, amikor megéreztem az izzadságszagot az illetőn.Ebből könnyű kikövetkeztetni, hogy nem tusol rendszeresen és még dezodort sem használ.Nekem nem vonzó az izzadságszag, pláne, ha több napos.Az ilyennek a többi testrésze sem jobb.

2017. máj. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
88%

Ott cseszted el, hogy

"sokszor már kifogásokat kerestem, ha megkért hogy kapjam be neki, mert felfordult a gyomrom"


Nem kifogásokat kellett volna keresni, hanem konkrétan, egyenesen megmondani, hogy vagy rendbe szeded magad, megmosod a farkad és akkor bekapom, vagy ha nem tetszik, akkor mehetsz, amerre látsz. Szóval ezen téren te voltál a hibás. Ha nem tanulod meg helyén kezelni a dolgokat, akkor retteghetsz egy életen át, hogy "vajon a következő pasimnak lesz annyira igényes, hogy rendbe tartsa magát?".


Amúgy egy párkapcsolat alapból ilyen dolog. Ha az egyikőtöknek nem stimmel valami, ott a kapcsolatban vannak gondok. Mily meglepő, azért vagytok PÁRkapcsolatban, hogy együtt oldjátok meg a problémát. De ha te nem nyitod ki a kicsi szádat és mondod el, mi nem tetszik, akkor még az esélyét sem adod meg, hogy változhasson a dolog. Egy párkapcsolatnak az őszinteségről (is) kellene szólnia, szóval akkor sincs rendben minden köztetek, ha nem mered elmondani neki az igazságot. Bár azt hittem, hogy ez egyértelmű 21 éves létedre.


23/F

2017. máj. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
93%
De a borotválásnak semmi köze a szaghoz, sokkal inkább a tisztálkodás meg a genetika határozza meg.
2017. máj. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
83%
Én ugyan csak hetente borotválom, de körülmetélt vagyok és reggel-este zuhanyozom. Nem szokott erős szaga lenni.
2017. máj. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

ezek szerint neked egy mosdatlan pasi is megfelel

egyébként ilyennel még nem találkoztam

2017. máj. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ugyanez megvan nőben is,kis gombával fűszerezve. :D
2017. máj. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem megbántani akarlak kedves kérdező, de egy 40 fok melegben fizikai munkával eltöltött nap után, 12 hugyozáson túl, nem lehet mandarin szaga, az embernek sem, és a nemiszervének sem. Egy nő sem illatosabb mikor fél napig ömlik a tajték a hátán a nyári melegben, és izzad a combja köze, és ezen még a dezodorok sem enyhítenek, sőt..

Civilizált körökben ezen szex előtti fürdéssel segítenek, feltételezve némi kúltúrát. Én spec. nem engedem majszolni magam míg a belső konfort érzetem ezt nem teszi lehetővé.

2017. máj. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem tudom, nekem eddig nem volt rossz tapasztalatom, bár nem is szexeltem még magyar pasival lol

Egyébként meg nem ciki, megkérni a pasit, hogy akció előtt zuhanyozzon le, szerintem semmi gáz nincs, ha megkéred.

Egyébként meg, ha elém kerülne egy büdös, undi pénisz, biztos nem fanyalodnék rá, hanem megmondanám az illetőnek, hogy mosakodjon rendesen és elküldeném. Ez tipikusan az a dolog, hogy legyél nyugodtan őszinte, a kifogáskeresés helyett, hátha észreveszi magát.

2017. máj. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én heti szinten borotválom, és a fürdés természetesen naponta...
2017. máj. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!