Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, a seggnyalást általáb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, a seggnyalást általában mondjuk 10-ből hány nő szokta engedni?

Figyelt kérdés

Most nem anális szexről beszélek. Nem is arról, hogy bedugtok a nőnek valamit. Csak arról, hogy punci nyalás közben a nyelvetek teljesen normális módon áttéved a segglyukra is (ami ugyanúgy szőrtelenítve van, mint a punci) és ott is elidőzik.


Nektek ahány nővel eddig szexeltetek átlagban 10-ből mondjuk hány nő engedte?


2017. ápr. 21. 15:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%

Egy sem.

21f

2017. ápr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem egy 9.

A nyalás az bejön nekik.

2017. ápr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
21%

Egy sem.

Nyalni is az eddigi 5 nőből 1 engedett. :( Neki mondjuk jólesett, de ő sem viszonozta orállal, így vége is lett. Gusztustalannak és megalázónak tartotta a nőkre nézve. :/

Nem várok el szájbaélvezést sem, nemhogy lenyelést, csak - kövezzetek meg érte - vágyok már rá, hogy egy nő is kényeztessen engen a szájával. :/

Lehet hivatásos lesz a vége, mert nagyon kipróbálnám már, csak eddig nem vitt rá a lélek... :(

2017. ápr. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Én kipróbálnám, de nem csinálta a párom. Nem hiszem hogy bejönne neki, ha bejönne csinálná.
2017. ápr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
#4es vagyok és lány, sorry de most vettem észre, hogy a kérdés fiúknak szól.
2017. ápr. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%

10ből 9 engedi

Az más kérdés h nem mindenkinek akarom kinyalni

2017. ápr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

9.

Sajnos csak elég kevés lány engedi. A feleségem is csak akkor, ha előtte kikötözöm.

2017. ápr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem eddig mindegyik partnerem engedte akinek szerettem volna kinyalni a popsiját. Volt aki megkérdezte hogy biztos? De mikor mondtam hogy igen, mert nagyon izgató számomra akkor senkinek semmi gondja nem volt vele. Sőt mindenkinek tetszett és élvezték.
2017. ápr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Nekem eddig mindegyik barátnőm engedte. Jól szét is nyaltam nekik a lyukukat is. :D
2017. ápr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Az összes , ujjazni és megrakni is . Megválogattam kikkel járok s egyebek . Az volt a mák hogy fain hátsójuk volt szép lukkal és izgatta őket a gondolat . Akár zárkózottabbak vagy nyitottabbak voltak függetlenül nagyon élvezték .
2017. ápr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!