Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak hány éves korukban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak hány éves korukban választanak maguknak funkcionálisan párt?

Figyelt kérdés

Akárhányszor párkapcsolatban voltam, bár sosem csaltak meg, mindig azt éreztem, hogy az aktuális páromnak csak "én voltam kéznél", ergo tárgyiasítva voltam.

- Néha szxre

- Néha a barátnő-èlményért

- Néha meg anyát kerestek a jövendőbeli gyerekeiknek.


Ha mármint effortot kellett beletenni vagy áldozatot, leléptek. Néha csak lusták voltak új párt keresni.


ma 11:50
A kérdező szavazást indított:
Tiniként, nincs önismeretük és tombolnak a hormonok
20-as éveikben, amikor kènyelmesebb nővel együtt élni, mint lakótárssal
30 felett, mert már családot akarnak, és bárkit elvesznek
Az emberek többsége csak használni szereti a másikat
A férfiaknak nem tanítják meg a szerelem és a fellángolás közti különbség
4 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Egy férfi eleve nem funkcionálisan választ párt maga mellé, hanem egy nőt. Az pedig nem kortól függ. Amit írsz a komolytalan kisfiúkra jellemző, meg a futottak még kategóriára.
ma 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

"nem funkcionálisan választ párt maga mellé, hanem egy nőt"


Ennek nincs értelme. Funkcionálisan választja a nőt.


Hogyan és kit.

ma 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
2: Akkor olvasd el mégegyszer, ha nem ment elsőre, hátha beugrik mi az hogy "nő". Azt már nem is erőltetem, hogy van olyan is ám, amikor szerelmes a férfi egy nőbe, nehogy azt túl nehéz legyen megérteni.
ma 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sosem jöttem össze olyannal, aki nem mutatott effortot. Értem mindig jönnek kocsival, visznek programokra, megszervezik az utakat is akár, ha nyaralni megyünk, megjegyzik mit szeretek és kedveskednek vele, segítenek akármiben. Miért nem ilyen pasikkal foglalkozol? Persze ehhez hozzá kell tennem, hogy jól nézek ki, nyilván ezért szeretik kinyalni a valagamat is.
ma 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Eretseg fuggo .. van aki mar 17 evesen szeretne ,de sok no atbaxta .. olyan 30 eves kor az atlag szerintem addigra mar sokan komolyodnak meg.
ma 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez nem korfüggő.


És persze ott van az is, hogy vajon a férfi akivel megismerkedett az megfelelő e, vagy olyan akivel inkább nem költözne össze.

--> ez ugyanúgy nőkre is igaz.


Keveseknek sikerül elsőre megtalálniuk a megfelelő társat.


Lehet, hogy te sem vagy mindenkinek tökéletes.

ma 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Akkor olvasd el mégegyszer, ha nem ment elsőre, hátha beugrik mi az hogy "nő". Azt már nem is erőltetem, hogy van olyan is ám, amikor szerelmes a férfi egy nőbe, nehogy azt túl nehéz legyen megérteni."


De cica, a tárgyat kellett volna tagadni, te meg a jelzőt tagadtad.


Mintha azt mondanám: szeretek gyorsan olvasni. És úgy tagadnád hogy "nem gyorsan, hanem olvasni".


???


Szerelmes férfi meg... bizonyítsd. Bizonyítsd, hogy van, aki nem a farkába szerelmes.

ma 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!